Pranešti apie komentarą

Gaila, kad tokia šventine proga kai kurie nemoka pasidžiaugti. Mano nuomone, pagaliau kažkas pasistengė ir valstybei svarbią datą Gargžduose paminėjo originaliai. Jei prisimenate, tai net jos ekscelencija prezidentė D.Grybauskaitė kvietė visus Vasario 16-ąją švęsti kitaip. Kam reikalingos tos kalbos salėse? Kiekvieną kartą tas pats per tą patį, tarsi mes nežinome kokia svarbi ši datą ir kiek metų sukanka nuo Vasario 16-osios akto paskelbimo. Mano pozicija visiškai sutinka su organizatorių įgyvendintomis idėjomis (jeigu jas teisingai supratau). Užteks politikuoti užsidarius kabinetuose ir salėse, išeikite į miestą, susitikite su žmonėmis. Kaip tik šiemet tai ir įvyko. Nei vienas kalbėtojas savo žodžiais, nesugebėtų taip įsiskverbti į žmogų ir paliesti jo jautriausias sielos stygas, kaip tai padarė spektaklis "Lietaus žemė". Bravo spektaklio režisieriui. Bravo jauniesiems aktoriams. Šie žmonės taip pat įrodė, kad apie svarbius, skaudžius bei džiugius dalykus galima kalbėti kitokia forma, o ne tradiciniu spektakliu. Bravo ir tiems, kas pakvietė šią trupę.
Pati akcija buvo labai netikėta ir maloniai nustebino. Išėjus pakilios nuotaikos iš bažnyčios pasitikę mimai su gėlėmis pratęsė šventinę nuotaiką, kuri, manau, buvo užvaldžiusi kiekvieną pilietį. Pasižiūrėkite į nuotraukas, žmonės jose šypsosi, vadinasi ne man vienam ši akcija buvo maloni.
Gerbiamieji organizatoriai, linkiu Jums ir toliau stebinti mus savo originaliais, taikliais ir jaudinančiais pasirodymais.