Mano GargždaiKlaipėdos rajono pareigūnai vykdė prevencines priemones

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnai praėjusią savaitę vykdė prevencines priemones – buvo tikrinamos Klaipėdos rajone esančių mokyklų teritorijos.

 

Patikrinimo metu buvo nustatyti 6 pažeidimai pagal Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 492 straipsnio 1 dalį Lietuvos Respublikos tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatyme nustatytas tabako gaminių ar susijusių gaminių vartojimo ar jų turėjimo ribojimo pažeidimas.

Iš minėtų 6 pažeidimų dėl 2 nepilnamečių pažeidimų, sprendimo priėmimui informacija perduota Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui.

Prevencinių priemonių metu taip pat buvo nustatyti 3 Kelių eismo taisyklių pažeidimai, kai Klaipėdos rajono gyventojai vairavo transporto priemones neprisisegę saugos diržų. Jiems buvo surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 432 straipsnio 1 dalį.

Pas Klaipėdos rajono Ketvergių k. gyventoją namuose buvo rasta 5 l. talpa, kurioje buvo apie 2,5 l. skaidraus, bespalvio skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą, o pas Daukšaičių kaimo gyventoją namuose buvo rasta 10 l. talpos plastikinė talpa, su joje esančiu 2 l. skaidriu, bespalviu skysčiu, turinčiu naminės degtinės kvapą.

Abu rajono gyventojai tokiais savo veiksmais padarė pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso 137 straipsnio 3 dalyje (naminių stiprių alkoholinių gėrimų, brogos, nedenatūruoto etilo alkoholio, denatūruoto etilo alkoholio ir jų skiedinių (mišinių) gaminimas, įgijimas, laikymas, gabenimas).

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 443 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,