Mano GargždaiŠeštadienį Klaipėdoje mokesčių inspektoriai padės deklaruoti pajamas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) informuoja, kad šeštadienį Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų aptarnavimo padaliniuose mokesčių specialistai padės gyventojams pildyti deklaracijas.

 

„Mokesčių inspekcija visada stengiasi atsižvelgti į mokesčių mokėtojų poreikius, siekiame padėti gyventojams laiku ir tinkamai įvykdyti mokestines prievoles. Įvertinę klientų srautus bei poreikį, nusprendėme, kad Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos AVMI specialistai mokesčių mokėtojams deklaracijas padės pildyti ir šeštadienį“, – pažymi VMI prie FM laikinas viršininkas Artūras Klerauskas.

Klientus mokesčių specialistai šeštadienį aptarnaus nuo 8 val. iki 15 val. šiuose aptarnavimo padaliniuose:

Vilniuje: Ulonų g. 2; Kaune: Europos pr. 105; Klaipėdoje: Taikos pr. 28.

Iki šiandien VMI jau sulaukė per 1,08 mln. pajamų deklaracijų už 2016 metus, daugiau nei 67 tūkst. turto deklaracijų, 236 tūkst. prašymų skirti paramą. Praėjusiais metais pajamas (už 2015 m.) deklaravo beveik 1,2 mln. gyventojų, turto deklaracijas pateikė apie 110 tūkst. gyventojų, VMI sulaukė 627 tūkst. gyventojų prašymų skirti paramą įvairioms organizacijoms.

VMI akcentuoja, kad pajamų deklaracijas turėtų suskubti pateikti tie gyventojai, kurie praėjusiais metais vykdė individualią veiklą ar turėjo kitų pajamų, nuo kurių iki gegužės 2 dienos turi sumokėti pajamų mokestį. Taip pat VMI rekomenduoja gyventojams pasitikrinti, ar jie neturėtų pateikti pajamų deklaracijos dėl praėjusiais metais pritaikyto per didelio neapmokestinamojo pajamų dydžio. Politikai, tarnautojai ir kiti tam tikras pareigas ėję valstybės pareigūnai turėtų suskubti pateikti turto deklaracijas. Visa tai lengviausia padaryti prisijungus prie VMI Elektroninio deklaravimo sistemos, adresu https://deklaravimas.vmi.lt

Gyventojai, kurie turi pateikti deklaracijas tik siekdami susigrąžinti dalį pajamų mokesčio, tą gali padaryti ir vėliau – po gegužės 2 dienos. Mokesčių permoką galima susigrąžinti už praėjusius 5 metus, pateikiant pajamų deklaraciją bet kuriuo metų laiku. Iki šiandien VMI 260 tūkst. gyventojų jau grąžino beveik 33 mln. € mokesčio permokų – beveik 6 mln. € daugiau nei tokiu metu pernai.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 490 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,