Mano Gargždai„Gargždų geležinkelio“ tinklininkai apgynė čempionų vardą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
„Gargždų geležinkelio“ tinklininkai. Sporto centro nuotr. „Gargždų geležinkelio“ tinklininkai. Sporto centro nuotr.

Finišavo 2016–2017 metų Klaipėdos rajono Aukščiausios tinklinio lygos pirmenybės. Septynis mėnesius trukusiame čempionate dalyvavo 9 tinklinio komandos, kurios žaidė dviejų ratų sistema.

 

Tinklinio pirmenybės prasidėjo dar 2016 metų spalio mėnesį ir iki naujųjų metų komandos sužaidė pirmojo rato varžybas. Antrojo rato kovos prasidėjo 2017 metų sausio pradžioje ir vyko iki balandžio. Per šį laikotarpį paaiškėjo 8 stipriausios reguliariojo sezono komandos, kurios pateko į atkrintamąsias varžybas.

Po sužaistų dviejų ratų komandos pagal pajėgumą išsidėstė tokia tvarka: 1 – „Hidrostatyba“, 2 – Gargždų geležinkelis“, 3 – „Savi“, 4 – „Relax“, 5 – „Gitana“, 6 – „Reimora“, 7 – „Peivelė“ , 8 – „Akvilė“.

Atkrintamosiose varžybose buvo žaidžiamos tik vienos varžybos. Komanda nugalėtoja keliauja į pusfinalį, pralaimėtoja – baigia pasirodymą pirmenybėse.

Pagal turnyrinėje lentelėje užimtas vietas buvo suskirstytos atkrintamųjų varžybų poros: (1) „Hidrostatyba“ – (8) Akvilė, (2) Gargždų geležinkelis“ – (7) „Peivelė“, (3) „Savi“ – (6) „Reimora“ ir (4) „Relax“ – (5) „Gitana“.

Sužaidus ketvirtfinalio varžybas paaiškėjo, kurios komandos pateko į pusfinalį. Tai – „Hidrostatyba“, Gargždų geležinkelis“, „Relax“ ir „Reimora“.

Pirmojoje pusfinalio dvikovoje susitiko „Hidrostatyba“ ir „Relax“ ekipos, kurioje rezultatu 3:1 pergalę iškovojo „Hidrostatyba“.

Antrosiose pusfinalio varžybose ginklus surėmė Gargždų geležinkelis“ ir „Reimora“. Rezultatu 3:1 pergalę šventė Gargždų geležinkelio“ tinklininkai.

Mažajame finale susitiko „Relax“ ir „Reimoros“ komandos. Apylygėse varžybose po atkaklios kovos rezultatu 3:1 pergalę šventė ir bronzos medalius iškovojo „Relax“ komandos žaidėjai.

Didžiajame finale susitiko paskutiniųjų kelių metų principiniai varžovai „Hidrostatybos“ ir Gargždų geležinkelio“ komandos. Kaip ir buvo tikėtasi finalinė kova vyko taškas į tašką ir nė viena komanda nebuvo įgijusi didesnio pranašumo. Vis dėlto, kad ir nežymiai, bet minimaliai didžiąją varžybų dalį pirmavę „geležinkeliečiai“ po įnirtingos kovos rezultatu 3:1 iškovojo pergalę ir tapo 2016–2017 metų Klaipėdos rajono Aukščiausios tinklinio lygos čempionais.

Nugalėtojų ekipoje žaidė: Robertas Jurjonas, Alvydas Šarka, Andrius Tiškus, Martynas Narvilas, Olegas Sorokinas, Laimonas Kondrotas, Raidas Kvasys, Andrius Knašas, Martynas Smulkys, Vilius Vasiliauskas, Giedrius Žemaitis, Deividas Žukauskas ir Remigijus Žukauskas.

Pasibaigus finalinėms varžyboms nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, o geriausi finalinių varžybų žaidėjai – statulėlėmis. „Relax“ komandoje geriausio žaidėjo prizą gavo Andrius Vilbikas, „Reimoros“ – Mantas Barzdžius, „Hidrostatybos“ – Arvydas Tamošauskas ir Gargždų geležinkelio“ – Olegas Sorokinas.

 

Varžybų akimirkos – Sporto centro nuotraukose:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 209 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,