Mano GargždaiKelionė: Krokuva, Veličkos druskų kasykla, Čenstakava

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Kelionių agentūra „Alvaturas" ir gidė Diana Butkutė organizuoja vienos dienos keliones po Lietuvą, Latviją, Lenkiją, Baltarusiją. Birželio 24–25 d., planuojama kelionė į karalių ir didikų miestą Lenkijoje – Krokuvą. Taip pat ketinama vykti į Čenstakavos lankytinus objektus.

 

1 diena. Naktį išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Krokuvą. Ekskursija į Vavelio kalvą, kurią puošia didingi rūmai – Lenkijos-Lietuvos karalių rezidencija. Vavelio katedra (karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S. Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A. Mickevičiaus palaikai). Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Florijono gatvė, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė). Ekskursija Veličkos druskų kasyklų požemiuose (skulptūros, koplyčios ir bažnyčia 135 m gylyje).

2 diena. Pusryčiai. Išvykimas. Atvykimas į Čenstakavą. Švč. Mergelės Marijos alėja keliausime iki Šviesaus Kalno (Jasna Gora) vienuolyno. Tai Lenkijos dvasinis simbolis ir šalies religinė sostinė, nuo amžių traukianti piligrimus iš viso pasaulio. *Jasna Gora vienuolyne saugomas vienas iš didžiausių Lenkijos kultūros turtų – stebuklingoji Čenstakavos Juodosios madonos ikona. Šviesaus Kalno parkai. Išvykimas iš Čenstakavos. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Orientacinė kaina asmeniui – 90 eurų. Į kainą įskaičiuota transporto išlaidos, 1 nakvynė viešbutyje, gido paslaugos. Lankytiniems objektams turėti apie 120 zlotų (30 eurų).

Tikslesnė informacija dėl kainų bus pateikta vėliau.

Informacija pasiteiravimui ir registracijai arba tel. +370 698 49752.

Visas naujienas sekite feisbuko paskyroje DianaTravel.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150

Reklamos

Dabar svetainėje 516 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2017 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Kvietinių g. 14, 96136 Gargždai, ĮK 302987419,