Mano GargždaiSulaikytas miškų padegimu įtariamas Klaipėdos rajono gyventojas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Patrulių rinktinės pareigūnai vakar sulaikė 18-metį piromaną, įtariamą net keletu padegimų įvairiose vietose. Vakar gautas Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovų pranešimas, jog Klaipėdoje, Savanorių g., apie 6.00 val. ryto, užfiksuoti du gaisro židiniai, tarp kurių yra nemažas atstumas, tad įtariama, jog tai tyčinis padegimas.

 

Tos pačios dienos pavakarę gaisrininkai pranešė, jog Savanorių g., Klaipėdoje, greta Onkologinės klinikos, užfiksuoti dar šeši gaisro židiniai įvairiuose miško plotuose ir išdegęs apie 50 arų plotas, čia taip pat įtarta tyčinė žmonių veikla.

Šiąnakt apie 01.30 val. policijos pareigūnams pranešta, jog Klaipėdoje, Kretingos g., dega „Kino studija“. Atvykę į įvykio vietą patruliai aptiko 20-metį vaikiną ir 21 m. merginą, kurie nurodė, jog jų 18-metis bičiulis vykdo padegimus, o jie ir iškvietę ugniagesius. Klaipėdos apskr. vyriausiojo policijos komisariato patrulių rinktinės pareigūnai sulaikė 18-metį Klaipėdos r. gyventoją, kuris apklausos metu pareigūnams prisipažino, jog sukelia gaisrus mat tai jam teikia malonumą, vaikinas taip pat prisipažįsta neseniai padegęs mišką Giruliuose bei įtariamas prieš kelias dienas sukėlęs gaisrus ir Neringoje.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 410 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,