Mano GargždaiGargždams – 192 dviratininkų dovana

Įvertinkite šį įrašą
(9 balsai)

 

Judančią dovaną Gargždams kūrė 192 gargždiškiai. Jie su savo dviračiais atmynė į Klaipėdos gatvę tikėdami, kad pavyks pasiekti rekordą – minti šventiniame žygyje kartu su 760 dviratininkų. Tokią dovaną miestiečiai svajojo įteikti savo mylimam, 760 metų jubiliejų švenčiančiam miestui.

„192 gargždiškiai ant 192 dviračių su 384 ratais lygu 768, - tuoj pat juokavo dviratininkai, susirinkę į Klaipėdos gatvę. – Taigi, lūkesčiai netgi viršyti, miestas galingai pasveikintas, dviratininkai savo pasiekė, valio,”- šypsojosi entuziazmo nepraradę gargždiškiai.

Klaipėdos gatve pajudėję link Savivaldybės aikštės, dviratininkai trumpam stabtelėjo prie fontano ir nusifotografavo iškėlę savo dviračius į viršų. Keldami dviračius į viršų vieni šaukė „Už Gargždus“, kiti – „Aš myliu Gargždus“.

Pro rinkos aikštę link parko pajudėjusi dviratininkų kolona trumpam stabtelėjo parko vaikų žaidimo aikštelėje, kur juos pasitiko aikštelės atidarymo renginyje gyvai groję muzikantai.

Pro „Kranto“ vidurinę mokyklą, Liepų gatvę ir senąsias kapines važiavę dviratininkai grįžo į starto vietą Klaipėdos gatvėje ir vėl juokavo:

„Jei nepavyko surinkti 760-ies dviratininkų, apsukime 760 ratų aplink Gargždus“, - siūlė vieni kitiems jie.

Gargždiškiai, šiuo renginiu pradėję pirmąją „Kritinę masę“ Gargžduose, susitarė tradiciškai, kaip ir dviratininkai visame pasaulyje, kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį 18 valandą rinktis prie gyvenimu besidžiaugiančio katino skulptūros ir kartu patirti važiavimo dviračiais malonumą.

„Kritinė masė“ – savanoriška dviratininkų akcija, neturinti lyderių ir organizatorių, kurios metu iš anksto nesutartu ir nenustatytu maršrutu kartu važinėjasi miesto dviratininkai, taip atkreipdami visuomenės dėmesį į dviratininkų saugumą kelyje.

Susiję įrašai (pagal žymę)

1 komentaras

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 524 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,