Mano GargždaiVasara – nepamirštamiems kelionių įspūdžiams

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Lankytinos vietos. Organizatorių nuotr. Lankytinos vietos. Organizatorių nuotr.

Kelionių agentūra „Alvaturas“ ir gidė Diana Butkutė organizuoja vienos dienos keliones po Lietuvą, Latviją, Lenkiją, Baltarusiją. Visą vasarą keliaukite ir pažinkite įdomius kraštus, išvykimas – iš Gargždų ar Klaipėdos.

 

Birželio 24–25 dienomis keliaukite į karalių ir didikų miestą Lenkijoje – Krokuvą. Taip pat ketinama vykti į Čenstakavos lankytinus objektus.  Orientacinė kaina asmeniui – 90 eurų. Į kainą įskaičiuotos transporto išlaidos, 1 nakvynė viešbutyje, gido paslaugos. Lankytiniems objektams turėti apie 120 zlotų (30 eurų). Plačiau apie kelionę skaitykite ČIA.

 

Šeštadienį, liepos 1 d., Gargždų ir viso Klaipėdos rajono gyventojai kviečiami aplankyti mažąjį Baltijos Versalį, Latvijos Kuržemės perlą – Rundalės baroko rūmus. Kelionės kaina asmeniui – 25 eurai. Rundalės rūmai ir parkas – 9 eurai asmeniui. Plačiau apie kelionę skaitykite ČIA.

 

Liepos 8 d. numatyta kelionė į Telšius, Naisius ir Pakruojo dvarą. Kelionės kaina – 25 eurai. Lankytini objektai – 10 eurų. Plačiau apie kelionę skaitykite ČIA.

 

Liepos 15 d. turėsite galimybę pažinti Biržų krašto gamtinius ir istorinius atradimus, šiaurės Lietuvos tradicijas. Kelionės kaina – 28 eurai. Lankytini objektai – 6 eurai. Plačiau apie kelionę skaitykite ČIA.

 

Liepos 22 d. laukia kelionė po latviškosios Kuržemės įdomiausias istorines ir gamtines vietas bei kitos atrakcijos. Lankoma Kuldyga, Riežupės smėlio urvų labirintai, Jaunmokų pilis, Cinevillas – Latvijos Holivudas. Kelionės kaina asmeniui – 25 eurai. Papildomai mokami objektai: smėlio urvai – 4 eurai. Ekskursinė programa Cinevilloje – 4 eurai. Plačiau apie kelionę skaitykite ČIA.

 

Liepos 29-ąją smagiai praleiskite dieną Zarasuose -– svetingame miškų ir ežerų bei sakralinių vietų krašte. Kelionės kaina – 30 eurų. Plačiau apie kelionę skaitykite ČIA.

 

Rugpjūčio 5 d. laukia Ventspilio gėlių žiedų fiesta – 16-ąjį kartą vyks Tarptautinis gėlių kilimų festivalis. Kelionės kaina – 25 eurai. Plačiau apie kelionę skaitykite ČIA.

 

Rugpjūčio 12 d. visi kviečiami keliauti į Gaujos nacionalinį parką ir pasigrožėti nuostabiomis Latvijos pilimis. Aplankomos Siguldos viduramžių ir naujoji pilys, Gutmanio urvas, Turaidos pilis. Kelionės kaina – 30 eurų. Lankytini objektai – 15 eurų. Plačiau apie kelionę skaitykite ČIA.

 

Rugpjūčio 19 d. suplanuota kelionė į Rokiškio kraštą, aplankant Rokiškio regiono dvarus, Ilzenbergo dvaro teritoriją – ištisus metus harmonijoje su gamta dirbantį ūkį. Kelionės kaina – 25 eurai, lankytini objektai – 12 eurų. Plačiau apie kelionę skaitykite ČIA.

 

Rugpjūčio 26 d. laukia kelionė po istorines baltų žemes Lenkijos šiaurės rytuose. Planuojama aplankyti Vygrių vienuolyną,  „Vilko guolį“ – Mozūrijos regiono miške Hitlerio įrengtą karinį „miestelį“, Šv. Lipkos vienuolyną, Rešliaus miestelį. Kelionės kaina asmeniui – 35 eurai. Rekomenduojama turėti apie 30 zlotų ( 9,38 Eur) mokamiems objektams. Plačiau apie kelionę skaitykite ČIA.

 

Informacija pasiteiravimui ir registracijai arba tel. +370 698 49752. Visas naujienas sekite feisbuko paskyroje DianaTravel.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150

Reklamos

Dabar svetainėje 270 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2017 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Kvietinių g. 14, 96136 Gargždai, ĮK 302987419,