Mano GargždaiBandymas apsisukti ant Jakų viaduko baigėsi nelaime

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Skaitytojo nuotr. Skaitytojo nuotr.

Liepos 16 d., apie 15 val. 45 min., Klaipėdoje, Vilniaus pl., ant Jakų viaduko, susidūrė automobiliai „Audi A3“, vairuotas ne tarnybos metu blaivaus Klaipėdos apskr. VPK areštinės specialisto V. Š. (g. 1972 m.) ir „VW Passat“, vairuotas vairuotojo (g. 1953 m.), kuris nuvažiavo nuo viaduko ir kirto ištisinę juostą bandydamas apsisukti.

 

Eismo įvykio metu sužalotas „VW Passat“ vairuotojas, kuris dėl politraumos pristatytas į Klaipėdos ligoninę, kurioje liepos 17 d. 00 val. 55 min. mirė. Taip pat sužalotas keleivis (g. 1980 m.), kuris dėl galvos sumušimo paguldytas stebėti į ligoninę.

Į eismo įvykio vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai atitraukė „Audi“ automobilį, panaudoję hidraulinę įrangą (plėstuvus ir žirkles) išlaisvino prispaustą vairuotoją. Jis palydėtas į greitosios medicinos pagalbos automobilį. Kartu vykęs keleivis iki ugniagesių gelbėtojų atvykimo išlipo pats. Po medikų apžiūros abu nukentėję vyrai išvežti į gydymo įstaigą.

Ugniagesiai automobilius patraukė į šalikelę, nuo važiuojamosios kelio dalies nušlavė pabirusias duženas, išsilieję automobilių skysčiai surinkti panaudojus sorbentą.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 141 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2017 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Kvietinių g. 14, 96136 Gargždai, ĮK 302987419,