Mano GargždaiPusė Lietuvos gyventojų žiemos atostogas norėtų praleisti šiltuose kraštuose

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Lietuviai svajoja apie atostogas šiltuose kraštuose. Asociatyvi Corbis nuotr. Lietuviai svajoja apie atostogas šiltuose kraštuose. Asociatyvi Corbis nuotr.

Ne gyvybės draudimo bendrovės BTA atliktas tyrimas atkleidė, kad beveik pusė Lietuvos gyventojų žiemos metu planuoja atostogas šiltuose kraštuose. Dešimtadalis šalies gyventojų ketina atostogauti kalnuose ir mėgautis žiemos sporto pramogomis, tuo tarpu ketvirtadalis liks gimtinėje bei atostogų išvis neplanuoja.

Draudimo bendrovės BTA kartu su „Spinter tyrimai“ atlikta gyventojų apklausa parodė, kad didžioji dauguma šalies gyventojų vienaip ar kitaip planuoja savo žiemos atostogas. Beveik 50 procentų apklaustųjų  jas ketina praleisti šiltuose kraštuose, kur galima pasimėgauti šiluma ir saule, 16 procentų planuoja keliauti Lietuvoje, o 11 procentų atostogų metu ketina mėgautis žiemos sporto malonumais kalnuose.

„Gerėjant Lietuvos ekonominei padėčiai vis daugiau šalies gyventojų planuoja ne tik vasaros, bet ir žiemos atostogas. Daugiau nei pusė jų ketina keliauti į užsienio šalis. Šiems keliautojams vertėtų susirūpinti kelionės rizikų draudimu, ypač jei ketina atostogauti aktyviai ar užsiimti rizikingu sportu. Norime atkreipti dėmesį, kad kai kuriose šalyse nutikus nelaimei net minimali pirmoji medicinos pagalba gali stipriai patuštinti kišenes. Tokių nemalonių situacijų išvengti padės kelionių draudimas“, - teigia ne gyvybės draudimo bendrovės BTA asmens draudimo specialistas Ronaldas Grizickas.

Pasak specialisto, mėgstantiems kalnų sportą, vertėtų draustis ne tik būtinosios pagalbos draudimu, bet ir draudimu nuo nelaimingų atsitikimų. Apsidraudus nuo nelaimingų atsitikimų bei ištikus nelaimei, bus išmokėta išmoka, kurios prireiks, jei po traumos atsiras nedarbingumas ar atsiras kitų išlaidų, susijusių su sveikatos atstatymu.

Vidutinė BTA kelionių draudimo išmoka dėl nelaimingų atsitikimų siekia 2000 litų. Išmokų kiekvienais metais išmokama vis daugiau, nes vis daugiau keliautojų renkasi nelamingų atitikimų draudimo riziką.

Pasak BTA specialistų, vienas svarbiausių kelionės pasirengimo etapų – būtinai apsidrausti bei pasirinkti tokias apsaugas, kurios tikrai padės išvengti nuostolių ir nesugadinti atostogų. Be aukščiau minėtų rizikų, verta apsidrausti bagažą, įskaitant sportinį inventorių, arba civilinę atsakomybę, jei netyčia kažkam savo veiksmais sukelsite žalą. Draudikai siūlo ir specialių, slidininkams skirtų draudimo rizikų, tokių kaip dienpinigių draudimas, slidinėjimo trasų uždarymo draudimas ar gamtos reiškinių sukeltų stichinių nelaimių draudimas. 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 232 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,