Mano Gargždai„Bangos“ merginų treneris sieks tobulinti komandos žaidimą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
D. Afonso. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. D. Afonso. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

„Bangos“ merginos rugpjūčio 9 dieną Vilniuje atnaujins kovas moterų A lygoje. Prieš antrojo rato pradžią kalbintas komandos treneris David Afonso.

 

Šiais metais pačiam teko nauja patirtis – darbas su merginomis. Kaip galite apibūdinti tuos septynis mėnesius, praleistus su jomis?

Man labai patiko, kaip prabėgo laikas, dirbant petys petin su merginomis. Treniruočių ir rungtynių metu joms netrūksta emocijų, todėl dirbti visada įdomu. Kaip ir galima buvo tikėtis, didžiausia mūsų problema – treniruočių lankymas. Būtent dėl šios priežasties žaidimo tobulinimo procesas užtruko ilgiau nei tikėjausi. Visgi, besibaigiant čempionato pirmajai pusei, galima buvo įžvelgti norimo žaidimo braižus.

 

Paskutinės oficialios rungtynės žaistos birželio 6 dieną. Ar pavyko neišsimušti iš ritmo, kai pertrauka tarp rungtynių A lygoje siekia du mėnesius? Ko laukiate iš antrosios sezono dalies?

Ši pertrauka suteikė galimybę tobulinti kelių merginų, kurios savo noru vasaros atostogų metu treniravosi individualiai, meistriškumą. Be abejo, komanda „išsimušė“ iš ritmo, bet tai ne tik dėl pirmenybių tvarkaraščio, bet ir dėl merginų turimų darbų.

Žinome, kad, norint įgauti tinkamą formą, antrojo rato pradžioje bus sunku, nes šiuo metu kai kurios merginos dalyvauja tik rungtynėse. Mūsų siekis – ne tik grąžinti gegužės pabaigoje demonstruotą žaidimą, bet ir dar labiau jį tobulinti.

 

Kaip per tą laiką pakito komandos sudėtis?

Reikšmingi pokyčiai komandoje įvyko jau gegužės pradžioje, kai atsisveikinome su A. Mikalauskyte, o pagrindinės vartininkės vaidmuo atiteko keturiolikmetei V. Jurgaitytei.

Deja, bet šis sezonas ankščiau laiko baigėsi dar dviem merginoms – M. Korsakaitei ir G. Marcinkevičiūtei, kurios patyrė rimtesnius sužalojimus. Dar kelios žaidėjos turi mikrotraumas, bet mes tikimės, kad jos komandą galės papildyti iki rugsėjo pradžios.

 

Šiais metais moterų I lygoje rungtyniauja „Banga B“ merginos. Ar stebite jų progresą? Kas artimiausiu metu galėtų savo jėgas išbandyti aukščiausioje lygoje?

Nuosekliai stebime jaunųjų merginų progresą ir dalis jų kurį laiką papildomai sportuoja su pagrindine komanda. Manome, kad joms dar per anksti žaisti aukščiausioje lygoje, nes treniruočių metu jos neįtikino, kad yra pranašesnės už komandos senbuves.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150

Reklamos

Dabar svetainėje 576 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2017 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Kvietinių g. 14, 96136 Gargždai, ĮK 302987419,