Mano GargždaiGargždų futbolininkėms pergalė išsprūdo iš rankų

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Trečiadienį Vilniuje „Bangos“ merginos 1:1 sužaidė su Lietuvos U-17 rinktine.

 

Po ilgos pertraukos „Bangos“ merginos pratęsė kovas Lietuvos moterų futbolo A lygoje. Kepinant saulei teko susigrumti su Lietuvos septyniolikmečių merginų rinktine.

Pirmąjį pavojingą epizodą 8-ąją minutę sukūrė aikštės šeimininkės – po smūgio iš 16 metrų kamuolys praskriejo greta vartų. Gargždiškės neliko skolingos ir po kelių minučių kairiuoju kraštu prasiveržusi L. Gedminaitė smūgiavo į vartus, tačiau vartininkė nukreipė kamuolį į kampinį.

Artėjant pirmojo kėlinio pabaigai Lietuvos U-17 merginos neleistinai nutraukė „Bangos“ ataką ir už tai buvo nubaustos. K. Pranulytė baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur po L. Gedminaitės smūgio galva gynėjos atmušė kamuolį nuo vartų linijos, tačiau nebesugebėjo sutrukdyti pakartotinam „Bangos“ puolėjos smūgiui.

Tiesa, jau netrukus aikštės šeimininkės galėjo išlyginti rezultatą, bet puikiai sužaidė V. Jurgaitytė, atrėmusi pavojingą smūgį iš baudos aikštelės.

Antrojo kėlinio pradžioje gargždiškės turėjo puikią progą padvigubinti rezultatą, tačiau nuo varžovių pabėgusi ir vartininkę įveikusi L. Gedminaitė įsigudrino nepataikyti į tuščius vartus.

Rezultatą Lietuvos U-17 rinktinė išlygino artėjant rungtynių pabaigai – 85-ąją minutę pakėlus kampinį baudos aikštelėje kilo sumaištis ir kamuolys atsidūrė mūsų vartuose – 1:1.

Kitas rungtynes „Bangos“ merginos žais Gargždų miesto stadione rugpjūčio 20 dieną 18 valandą su Kauno „Žalgiriu“.

 

Iš protokolo. Lietuva U-17 – „Banga“ (Gargždai) 1:1 (0:1).

LFF stadionas, 30 žiūrovų. Teisėjas – M. Bukauskas.

Įvartis: 85 min. NN (Lietuva U-17); 38 min. L. Gedminaitė („Banga“).

„Bangos“ sudėtis: V. Jurgaitytė, A. Lekavičiūtė, R. Tarasveičiūtė, K. Žiliūtė, D. Švarcaitė (88' M. Judeikytė), E. Petrauskaitė (66' L. Ubartaitė), M. Grikšaitė, K. Pranulytė, P. Narbutaitė, V. Žatkina, L. Gedminaitė.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150

Reklamos

Dabar svetainėje 429 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2017 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Kvietinių g. 14, 96136 Gargždai, ĮK 302987419,