Mano GargždaiKviečia į sveikatos festivalį „Tu gali“ Gargžduose

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr. Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr.

Jau trečius metus norime visus pakviesti į sveikatos festivalį „Tu gali“ Gargžduose, kuris vyks rugpjūčio 26 dieną. Tai kasmet vis daugiau dalyvių sulaukiantis renginys, kuriame susitinka bendraminčiai, šeimos dalinasi žiniomis ir geromis emocijomis, klausosi paskaitų, kartu sportuoja bei skanauja sveiko maisto.

 

Šiais metais festivalis bus dar įdomesnis ir įvairesnis, nes dalyviams pasiūlysime dvi erdves, kuriose galės gerai praleisti laiką. Šiemet pradėsime nuo naujovės – „Bodyflex“ treniruotės, kurią ves trenerė, klubo „Tūpk Stok“ įkūrėja Olga Pocienė. Ši technika tinka įvairaus amžiaus grupėms, o treniruotes darant nuosekliai kūno apimtis galima sumažinti net iki 10 cm.

Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet, savo moterišku grožiu mus džiugins Danutė Kunčienė, kuri pasidalins patirtimi bei pamokys, kaip pasigaminti sveikus pusryčius. Beje, ji išdavė mažą paslaptį, kad skanausime linų sėmenų jogurto. D. Kunčienė kalbės apie gydomuosius augalus bei kitas vaistažoles, kurių galėsite įsigyti festivalio metu.

Taip pat į festivalį atvyksta Ignas Bakėjus, kuris skaitys motyvuojančią paskaitą apie sveiką gyvenseną bei ves IGNITION treniruotę, tinkančią visiems. Jo paskaitos tikrai įkvepiančios, suteikiančios pozityvumo bei pasitikėjimo pradėti siekti naujų tikslų. Jo paklausyti susirenka tūkstančiai, tad nepraleisk progos ir tu – tai puiki proga su juo susipažinti gyvai, pabendrauti pasisemti patirties.

Šių metų naujovė – į festivalį atvykstantys hibridiniai „Toyota“ automobiliai. Juos demonstruos ir išbandyti kvies UAB „Solorina“, kuri prisideda prie šios iniciatyvos ir skatina gyventi sveikiau galvojant ir apie aplinką, kuri mus supa.

Mūsų tikslas – propaguoti sveiką gyvenseną, tausojant gamtos išteklius. Šiais metais į festivalį atvyksta ir sveikuolių sąjungos viceprezidentė Sigita Kraučiūnienė, kuri kalbės, kaip galima pagerinti regėjimą ir net atstatyti jį, kad nebereikėtų nešioti akinių, tai ypač aktualu vaikams, nes kuo ankščiau pradedama ši praktika, tuo didesnė tikimybė pagerinti regėjimą.

Visus pakviesime paklausyti ir Vaido Arvasevičiaus, kuris kalbės apie vaikų auklėjimą. Šis lektorius visada pritraukia gausų klausytojų būrį, jo paklausyti naudinga ne tik auginančioms ar globojančioms šeimoms vaikus, bet ir tiems, kurie dar planuoja. Lektoriaus patirtis ir išmintis daro įspūdį.

Žinoma, šiais metais taip pat kalbėsime apie teisingo judesio anatomiją, kurią mums pristatys Karolina Krapavickaitė. Būtina žinoti, kaip teisingai atlikti fizinius pratimus, nes atliekant netaisyklingai galima patirti įvairių traumų. Ateikite ir išmokite apsaugoti save nuo traumų.

Festivalio metu ne tik sportuosime, klausysimės paskaitų, valgysime sveiką skanų maistą, bet ir atsipalaiduosime – Jūsų laukia ypač įdomi atsipalaidavimo technika – dainuojančių Tibeto dubenėlių ir gongų terapija kartu su Lina Miciene.

Klaipėdos rajono sveikatos biuras yra šios gražios idėjos puoselėtojas, kuris prisideda prie festivalio organizavimo. Jie ir šiais metais lauks jūsų savo palapinėje, kurioje siūlys dar daugiau naujovių bei paslaugų. Būtinai aplankykite juos nuo 9 iki 17 val.

Ir tai dar ne viskas! Jūsų lauks nauja edukacinė erdvė, kurioje gaminsime natūralius šveitiklius iš gamtos su „Gerbiu Mišką“ komanda. Piešime mandalas su Fija. Mandalos – tai puikus būdas atsipalaiduoti, nuraminti centrinę nervų sistemą. Taip pat jūsų lauks Arūnas Jonuškis, kuris atliks taškines „Su džok“ delno konsultacijas bei skaitys paskaitą „Dvasios būsenos – transformuojanti jėga, kuri keičia jūsų gyvenimą“.

Festivalio metu galėsite tapti neatlygintinu kraujo donoru ir taip išgelbėti gyvybę. Taip pat jūsų lauks sveikatingumo mugė, sveikų patiekalų kavinė, o vaikų užimtumu rūpinsis VšĮ „Revilita“.

Jūsų laukia geros emocijos, smagus pasibuvimas su šeimomis, o vakare jus nustebinsime kartu su Edenu bei „Tūpk Stok“ klubu – šoksime šeimų diskotekoje sporto ritmu, o mums padės trenerė O. Pocienė.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 204 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,