Mano GargždaiStatybininkams darbo nebereikės ieškoti: sukurta unikali platforma

Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)
Įmonės sukurtoje platformoje www.dipwork.com kartą užsiregistravus ir užpildžius reikiamus duomenis, poreikius atitinkantys įmonės pasiūlymai statybininkus pasieks SMS žinute. Įmonės nuotr. Įmonės sukurtoje platformoje www.dipwork.com kartą užsiregistravus ir užpildžius reikiamus duomenis, poreikius atitinkantys įmonės pasiūlymai statybininkus pasieks SMS žinute. Įmonės nuotr.

Daugelis sutiks, kad darbo paieška – daug laiko užimanti veikla, reikalaujanti nuolatinių pastangų. Gargždiškių komanda, siekdama palengvinti šį procesą, sukūrė internetinę platformą statybininkams www.dipwork.com. Joje užsiregistravusiems reguliariai bus siunčiamos SMS žinutės su informacija apie aktualius įmonės darbo pasiūlymus Skandinavijoje.

 

Idėja gimė netikėtai

Kaip pasakojo idėjos autorius ir įmonės UAB „Galmina“ vadovas Mantas Galminas, prieš pradedant statybų verslą, jis dirbo direktoriumi gėlių prekyba užsiimančioje įmonėje. Vienos komandiruotės Suomijoje metu jo atsitiktinai pasiteiravo, ar šis neturįs pasiūlyti darbuotojų statyboms užsienyje. Tai buvo naujo verslo užuomazgos. M. Galminas grįžęs į Lietuvą pradėjo įnirtingai ieškoti tinkamų žmonių, pradėjo domėtis tokio pobūdžio darbais užsienyje. Taip surado 4 profesionalius statybininkus darbui Suomijoje.

Naujoje srityje verslininkas įžvelgė daug potencialo, darbas pasirodė malonus ir patrauklus, tad po kurio laiko jis nusprendė palikti gėlių prekybos sferą. Šiandien įmonėje jau dirba 35 žmonės ir sustoti neketinama. Įmonės tikslas – per 5-erius metus įdarbinti 500 darbuotojų. Patirtis dirbant su Skandinavijos verslininkais taip pat pasitarnavo – jau bendradarbiaujama su 9 partneriais Danijoje, Norvegijoje, Švedijoje ir Suomijoje.

Pradėjus naują veiklą, pastebėta, kad įmonės procesams palengvinti reikalingi pažangūs technologiniai sprendimai.

„Norėjosi žengti didelį žingsnį į priekį, nutiesti kelią tarp Lietuvos ir Skandinavijos“, – apie platformos sukūrimą sako M. Galminas, kuris jau anksčiau su komanda buvo pradėjęs vystyti kitą su statybomis susijusį internetinį projektą.

Jis atviravo, kad komanda, kurioje dirba programuotojas Andrius Šliaužys, kūrybos vadovas Remigijus Armalavičius bei vadybininkas Andrius Butkus, iš karto patikėjo naujos platformos idėja, todėl buvo pradėta dirbti prie naujojo projekto.

Rugpjūčio 25 d., po pusmečio intensyvaus darbo, startavo www.dipwork.com. Platforma, kuri, anot M. Galmino, teikia dvigubą naudą – tiek statybininkams, tiek užsakovams.

 

Statybininkams – aktualiausi darbo pasiūlymai be jokių pastangų

Darbo ieškantiems žmonėms puikiai pažįstamas jausmas, kai nuolat tenka skaityti darbo skelbimus internete ar spaudoje. Tai užima nemažai laiko, be to, kyla grėsmė pasiūlymus praleisti ar juos pastebėti pavėluotai. Įmonės sukurtoje platformoje www.dipwork.com kartą užsiregistravus ir užpildžius reikiamus duomenis, poreikius atitinkantys įmonės pasiūlymai statybininkus pasieks SMS žinute.

 

Apribojimų, kas gali registruotis nemokamoje sistemoje, nėra. Įmonės nuotr.

 

„Jeigu mūsų partneriui Skandinavijoje prireiks statybininkų komandos, visi platformoje užsiregistravusieji, kurie atitiks keliamus reikalavimus, gaus SMS žinutę apie darbo pasiūlymą, į kurią turės atsakyti, jeigu norės prisijungti“, – paprastą veikimo schemą pristatė M. Galminas.

Jeigu pageidaujančiųjų dirbti bus daugiau nei reikia, įmonės atstovai vykdys įprastą atrankos procesą pagal darbo patirtį, rekomendacijas ir kitus kriterijus. Tačiau, anot jų, tai jokiu būdu „neužvers durų statybininkams ir toliau gauti pasiūlymus bei jais pasinaudoti kitąkart.“

Platformos kūrėjai įsitikinę, kad užsiregistravę statybininkai tikrai pajus naudą – juos visada realiu laiku pasieks darbo Skandinavijoje pasiūlymai, todėl jie galės pirmi sužinoti apie geriausius darbus. Statybininkams platforma atvers galimybes ne tik sekti statybos rinkos poreikius, bet ir paprastai bei lengvai pasirinkti finansiškai geriausią sprendimą.

„Net ir darbą turintis statybininkas visada galės sužinoti, ką siūlome mes, jam ši informacija nieko nekainuos“, – privalumus vardijo projekto kūrėjai.

Šiuo metu platformoje jau sukaupta virš 100 įvairaus profilio statybininkų duomenų bazė – nuo pagalbinio darbininko iki kvalifikuoto darbuotojo. Apribojimų, kas gali registruotis nemokamoje sistemoje, nėra, tačiau kiekvieno profilį ir jame pateikiamos informacijos patikimumą tikrins sistemos operatorius.

 

Užsakovui – greitis ir kokybė

Projekto kūrėjai įsitikinę, kad www.dipwork.com naudą pajus ne tik statybininkai, iš karto gausiantys aktualius darbo pasiūlymus, bet ir partneriai užsienyje. Sistema, visų pirma, padės užtikrinti greitesnį darbuotojų poreikio patenkinimą.

 „Jeigu užsakovas pateiks užklausą, kad jam, pavyzdžiui, reikia tam tikro skaičiaus betonuotojų, mes iškart turėsime informaciją, kiek betonuotojų nori ir gali vykti,“ – platformos naudą užsakovams paaiškino M. Galminas.

 

Naudą pajus ir statybininkai, ir užsakovai. Įmonės nuotr.

 

 Be to, kiekvienos statybos įmonės atstovai platformoje galės komentuoti ir įvertinti darbuotojus. Taip per tam tikrą laiką bus sukurta patikimų darbuotojų duomenų bazė ateitiems projektams, todėl užsakovai gaus tinkamiausius darbuotojus. Teigiamas rekomendacijas platformoje turintiems darbuotojams bus lengviau sulaukti kitų darbų pasiūlymų. Anot M. Galmino, skandinavai itin atsižvelgia ir vertina rekomendacijas, todėl geriems darbuotojams visada atsivers platesnės galimybės gauti darbą.

Platformos kūrėjai įsitikinę, kad ji palengvins ir komunikacijos su užsakovais procesą – itin patogu bus nurodyti reikiamų darbuotojų poreikį užpildžius elektroninę formą. Internetiniame tinklalapyje www.dipwork.com užsienio partneriai taip pat galės matyti, kokie darbuotojai atliko darbus, kiek tam išleista ir sutaupyta.

Projekto sumanytojas įsitikinęs, kad tam, jog idėja būtų sėkminga, reikia ir toliau išlaikyti pagrindinę įmonės vertybę – sąžiningumą: „Jeigu nori, kad tau sektųsi, reikia būti sąžiningam. Jeigu tu priimi darbuotoją į savo įmonę, duok jam tai, ką žadi. Jeigu užsakovui sakai, kad atveši gerą darbuotoją, tu negali atvežti tokio, kuris neatitinka kvalifikacijos. Platforma – tai įmonės darbą palengvinantis įrankis, bet svarbiausia – asmeninės savybės. Jeigu nuo pat pradžių laikysiesi savo žodžio, gerbsi kitą asmenį, neabejoju sėkme“.

Jeigu domina darbas Olandijoje, pasinaudokite Headex Group paslaugomis!

Reklama

2 komentarai

  • Aš jau neįsivaizduoju įmonės be pažangių technologinių sprendimų. Procesams palengvinti reikalingi tokie sprendimai.

    Pranešti technologiniai sprendimai Pirmadienis, 2017 gruodžio 18 10:49 Komentaro nuoroda
  • Vazineju i svedija jau metai idomu kokios garantijos pas jus ir kaip gyvenamoji vieta kai su atsiskaitymu esu stalius man 41 m birbau ir stoga ir priestatus ir karkasinius namus staciau

    Pranešti Rimantas Penktadienis, 2017 lapkričio 24 17:46 Komentaro nuoroda

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 448 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,