Mano GargždaiGargždiškių džiaugsmas – fotografų akiratyje

Įvertinkite šį įrašą
(7 balsai)

 

Jubiliejinio gimtadienio savaitgalį Gargžduose buvo galima suskaičiuoti dešimtis profesionaliomis fotokameromis apsiginklavusių fotografų. Šimtai gargždiškių iš šventinio savaitgalio taip pat parsinešė asmeninius albumus praturtinsiančių fotografijų.

Savo fotografijomis iš 760-ojo miesto gimtadienio su naujienų portalu „Mano Gargždai“ pasidalijo ir fotografas Stasys Šeštauskas, kurio fotografijų archyve – tūkstančiai įvairiausias Gargždų švenčių akimirkas menančių kadrų. Daugybę archyvinių S.Šeštausko fotografijų skelbia Gargždų istorijai skirtas tinklapis www.kitigargzdai.lt. Keletas S.Šeštausko fotografijų panaudotos ir Gargždų bendruomenės šiemet išleistuose Gargždams skirtuose atvirukuose su šūkiu „Gargždai – geriausia vieta gyventi“. Šie atvirukai vakar buvo nemokamai dalijami visiems, aplankiusiems Gargždų bendruomenės kiemelį.

Naujienų portalo „Mano Gargždai“ skaitytojus taip pat kviečiame pasidalinti savo fotografijomis, padarytomis per miesto 760-ojo jubiliejaus renginius. Fotografijas siųskite elektroniniu paštu: , arba privačia žinute „Mano Gargždų“ socialinio tinklapio „Facebook“ paskyroje.

Visas fotografijas publikuosime tinklapio  „Facebook“ paskyroje, o penkiems daugiausiai simpatijų sulaukusiems fotografijų autoriams dovanosime prizų – marškinėlius su užrašu „Aš myliu Gargždus“, atvirutes su istoriniais kadrais, spaustuvės „Print-it“ išleistas knygas. Dalinkitės, dalyvaukite.

 

Gargždų 760-asis jubiliejus Stasio Šeštausko fotografijų galerijoje:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 161 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,