Tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre – puikūs gargždiškių pasiekimai

Lijana Jakaitė su savo treneriu Edvardu Šaukliu. Gargždų sporto mokyklos nuotr. Lijana Jakaitė su savo treneriu Edvardu Šaukliu. Gargždų sporto mokyklos nuotr.

Rugsėjo 8–9 d. Panevėžyje vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, skirtas miesto gimtadieniui paminėti. Jame dalyvavo 5 šalių sportininkai: Ispanijos, Rusijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Šiose varžybose gerai pasirodė Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centro ir Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai.

Lijana Jakaitė savo svorio kategorijoje (iki 63 kg) nugalėjo ir pagerino Lietuvos moterų rekordus. Ji rovimo rungtyje pasiekė 75 kg, stūmimo – 93 kg, dvikovėje – 168 kg. Mergina rekordą pagerino visose rungtyse, tačiau dvikovėje labiausiai – 27 kg. Šis rezultatas Europos jaunimo čempionate iki 20 m. būtų tarp šešių geriausių.

Turnyre gerai pasirodė ir kiti gargždiškiai. Sporto centro auklėtinės Rima Lisinskaitė svorio kategorijoje iki 75 kg tapo nugalėtoja, Diana Mačiūtė svorio kategorijoje iki 63 kg užėmė antrąją vietą. Gargždų sporto mokyklos ugdytinė Gabrielė Čiunkaitė iškovojo pirmąją vietą.

Gargždų sporto mokyklos auklėtinis Karolis Stonkus svorio kategorijoje +105 kg tapo nugalėtoju. Matas Klevinskis svorio kategorijoje iki 105 kg iškovojo antrąją vietą. Jauniausias ugdytis Nojus Brazdeikis, sveriantis 38 kg, išrovė 31 kg ir išstūmė 37 kg. Visi vaikinukai pagerino savo asmeninius rezultatus.

Tokiame turnyre verta dalyvauti: dalyviai džiaugiasi įgyję naujos patirties, pagerinę anglų kalbos įgūdžius, užmezgę naujų ryšių ir susiradę draugų.