Mano GargždaiSporto centras kviečia į dviračių žygį aplink Platelių ežerą

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr. Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr.

Rugsėjo 16 d. prasideda didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje – Europos judrumo savaitė. Prie jos jau yra prisijungę daugiau kaip 20 Lietuvos savivaldybių.

 

Europos judrumo savaitės iniciatyva siekiama skatinti Europos miestus bei savivaldybes diegti ir populiarinti aplinkai draugiškas transporto priemones – dviračius.

Kaip ir kitos Lietuvos savivaldybių įstaigos, Klaipėdos rajono sporto centras taip pat prisijungia prie šios akcijos ir kviečia visus rajono gyventojus aktyviai dalyvauti renginyje – dviračių žygyje aplink Platelių ežerą.

Važiuodami šiuo 24 km ilgio žiediniu dviračių taku aplankysime ir pamatysime Platelius ir čia esančius lankomiausius objektus bei vietas, Šaltojo karo ekspoziciją, pravažiuosime pro Beržoro kaimą, Babrungo upės ištakas, Plokštinės gamtinį rezervatą, Paplatelės ir Paežerės Rūdaičių rekreacines zonas. Pusiaukelėje sustosime poilsiavietėje, paskanausime savo pasigamintais pietumis, atgausime jėgas ir toliau tęsime kelionę.

Dviračių žygio dalyviai renkasi rugsėjo 23 d. (šeštadienį), 8.30 val., prie Sporto centro esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje (J. Janonio g. 9, Gargždai).

9.00 val. išvyksta autobusas į Platelius.

11.00 val. – žygio atidarymas ir startas prie Platelių Žalgirio jachtklubo (Ežero g. 40).

Dalyvius ir jų dviračius nemokamai veš mikroautobusai. Pageidautina, kad kiekvienas turėtų kuo uždengti savo dviratį, jog kelionės metu vienas į kitą atsirėmę dviračiai nesusibraižytų. Asmenys, vyksiantys į žygį savo transportu, laukiami 11.00 val. prie Platelių Žalgirio jachtklubo (Ežero g. 40).

Privaloma turėti dviratininkų šalmus ir šviesą atspindinčias liemenes! Asmenims iki 18 metų reikalingas raštiškas tėvų sutikimas.

Dalyviai, norintys dalyvauti žygyje, privalo iki rugsėjo 22 dienos registruotis el. paštu arba telefonu 8 (46) 45 52 90.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 343 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,