Mano GargždaiKviečia į nuotaikingas keliones su teatralizuotomis programomis

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Gidė Ingrida Pociutė kviečia keliauti ir geriau susipažinti su Lietuvos ir Latvijos žymiais objektais ir lankytinomis vietomis.

 

Rugsėjo 16 d. (šeštadienis) laukia linksma ir nuotaikinga kelionė į Latviją: Jaunpils pilis (teatralizuota programa)-Basakajų taks-Dobele. Plačiau skaitykite ČIA.

 

Rugsėjo 23 d. (šeštadienis) keliauninkai lankys Aukštaitijos dvarus: maršrutu Siesikų dvaras-pilis-A. Smetonos rezidencija-Taujėnų dvaras. Plačiau skaitykite ČIA.

 

Rugsėjo 30 d. (šeštadienis) numatyta kelionė į Kelmės dvarą (teatralizuota programa), bus lankoma Frenkelio vila (košerinio (žydiško) maisto pietūs) ir alpakų ūkis. Plačiau skaitykite ČIA.

 

Spalio 7 d. (šeštadienis) laukia saldi kelionė. Planuojamas apsilankymas Kauno pilyje (teatralizuota ekskursija, kurioje dalyvauja visi kas nori), Marijampolės cukraus fabrike (paragausime skysto cukraus) bei Paežerių dvare. Plačiau skaitykite ČIA.

 

Spalio 13–15 dienomis (penktadienis–sekmadienis) gidė kviečia keliauti į Čekijos sostinę Prahą – į Šviesų festivalį, taip pat aplankyti ir „Lenkiškąją Veneciją“ – Vroclavą. Plačiau skaitykite ČIA.

 

Registracija kelionei tel. 8 655 56 313, facebook – Ingrida’s tours, el.paštas – ingrida.pociute@gmail.com

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150

Reklamos

Dabar svetainėje 453 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2017 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Kvietinių g. 14, 96136 Gargždai, ĮK 302987419,