Mano Gargždai19-metė sulaikyta su dideliu nelegalių cigarečių kroviniu

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Policijos departamento nuotr. Policijos departamento nuotr.

Rugsėjo 20 d., apie 11.40 val., Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Kelių policijos tarnybos pareigūnai kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, 208-ajame kilometre, sustabdė automobilį „Opel Vectra“, kurį vairavo Skuodo rajono gyventoja, gimusi 1998 m.

 

Dokumentų patikrinimo metu devyniolikmetės elgesys Kelių policijos tarnybos pareigūnams sukėlė įtarimų, todėl buvo nuspręsta patikrinti ir automobilio bagažinę. Joje aptiktos 6 kartoninės dėžės su 3000 cigarečių pakelių „NZ Gold“ be banderolių. Cigarečių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 9060 eurų.

Mergina buvo pristatyta į Klaipėdos AVPK. Detalesnio automobilio ir bagažo patikrinimo metu papildomai buvo rasti daiktai, kurie galimai skirti neteisėtai veiklai maskuoti: mobiliojo ryšio dažnio blokavimo įrenginys bei perukas.

Patikrinus duomenų bazėje nustatyta, kad mergina šiais metais jau bausta Muitinės pareigūnų už analogišką veiklą. Klaipėdos AVPK Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai cigarečių gabentojos atžvilgiu pradėjo administracinio nusižengimo bylą pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 209 straipsnio (akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką) 8 dalį (administracinis nusižengimas, padarytas pakartotinai).

Pilietei gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų ir automobilio konfiskavimas.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 473 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,