Mano GargždaiFinišavo rajono mažų miestelių futbolo pirmenybės

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Pirmenybių nugalėtojai. Sporto centro nuotr. Pirmenybių nugalėtojai. Sporto centro nuotr.

Saulėtą rugsėjo šeštadienį Kretingalėje finišavo 2017-ųjų metų Klaipėdos rajono mažų miestelių futbolo varžybos. Šiemet pirmenybėse dalyvavo 8-ios Klaipėdos rajono komandos (Dovilų, Endriejavo, Agluonėnų, Vėžaičių, Jonušų, Kretingalės, Plikių, Sudmantų), kurios pagal geografinę padėtį buvo suskirstytos į du pogrupius.

 

Varžybos vyko trimis etapais. Pirmasis etapas prasidėjo balandžio–gegužės mėnesiais. Jame komandos žaidė pogrupiuose, po kurių į antrąjį etapą pateko po tris stipriausias kiekvieno pogrupio komandas.

Antrajame etape, prasidėjusiame rugsėjo pradžioje, komandos varžėsi dėl patekimo į finalinį etapą, kuriame dalyvauti teisę iškovojo Dovilų, Endriejavo, Plikių ir Jonušų ekipos.

Pirmajame pusfinalyje žaidė Endriejavas ir Plikiai. Pasibaigus pagrindiniam varžybų laikui rezultatas buvo lygus – 2:2, todėl komandoms teko mušti baudinius. 9 metrų baudinių serijoje sėkmė labiau šypsojosi endriejaviškiams, kurie rezultatu 4:3 pranoko savo priešininkus.

Antrosiose pusfinalio varžybose jėgas išmėgino Jonušų ir Dovilų ekipos. Rezultatu 3:0 įtikinamą pergalę šventė Jonušų komanda.

Netrukus, po pusfinalio kovų, komandoms „atgavus kvapą“ prasidėjo varžybos dėl trečios vietos, kuriose susitiko Dovilų ir Plikių ekipos. Po labai atkaklios kovos minimaliu skirtumu 3:2 pergalę šventė Plikių miestelio futbolininkai.

Finale susitiko praėjusių metų čempionai – Endriejavo futbolininkai ir Jonušų komanda. Rezultatyviose ir itin atkakliose varžybose, kuriose įvarčiai į vartus krito vienas po kito, pergalę vieno taško skirtumu 8:7 iškovojo ir pirmenybių nugalėtojais tapo Jonušų futbolininkai.

Varžybų nugalėtojus ir prizininkus taurėmis, medaliais ir kamuoliais apdovanojo Kretingalės seniūnas Žigintas Narmontas.

 

Varžybų akimirkos – Sporto centro nuotraukose:

1 komentaras

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 283 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,