Mano GargždaiRajono dviratininkai mėgėjai judumo savaitę paminėjo išvyka aplink Platelių ežerą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Prie storiausio šalyje paprastojo uosio. Dalyvių nuotr. Prie storiausio šalyje paprastojo uosio. Dalyvių nuotr.

Klaipėdos rajono sporto centras ankstyvą šeštadienio rytą rajono dviračių žygių entuziastams surengė išvyką į Platelius. Žygio dalyvius ir jų dviračius į miestelį vežė specialūs mikroautobusai.

 

Nuvykus į Platelius, kelionė aplink ežerą prasidėjo nuo vienos žymiausių miestelio vietų – Žalgirio jachtklubo. Pirmasis sustojimas buvo miestelio parke, prie storiausio Lietuvoje paprastojo uosio. Aplankę medį galiūną, patraukėme link šaltojo karo palikimo – Plokštynės miške įsikūrusios raketinės bazės muziejaus.

Pravažiavome gražiai sutvarkytą Beržoro kaimą, kurio pakraštyje tyvuliuoja ir Beržoro ežeras. Netoli raketinės bazės grožėjomės iš Platelių ežero ištekančios Babrungo upės pradžia.

Kol vieni grupės nariai lankė raketinės bazės muziejų, kiti, pasinaudoję atokvėpio valandėle, nėrė į mišką grybauti. Sutartu laiku vėl visi susirinkome prie šaltojo karo muziejaus – kas nešinas sveikutėliais baravykais rankose, kas vis dar gyvendami šaltojo karo laikotarpiu. Trumpai pasidalinę įspūdžiais, šokome ant savo plieninių žirgelių ir grožėdamiesi Plokštynės miško vaizdais, pasileidome link ežero pakrantės.

Čia, įkūrę laikiną poilsiavietę, kepėme dešreles ant laužo, maudėmės, žaidėme lėkščiasvydį. Oras buvo kaip užsakytas, kolektyvas puikus, tad norėjosi, kad tai tęstųsi ir tęstųsi. Tačiau besileidžianti į ežerą saulutė kuždėjo, kad laikas jau judėti namų link. Tad sėdome ant ištikimai tarnavusių dviratukų ir pajudėjome link savo kelionės pabaigos – jachtklubo. Pakeliui dar užsukome į paukščių stebėjimo buveinę ir miško takeliu, visi pailsėję, susipažinę, susidraugavę pasiekėme savo kelionės tikslą.

Išvykos dalyviai dėkojo Sporto centro administracijai už suteiktą puikią galimybę aplankyti ir susipažinti su Žemaitijos regiono pasididžiavimu – Platelių ežeru, jo prieigomis ir prašė kitais metais organizuoti panašią išvyką, pažadėdami sukviesti žymiai didesnį būrį sveiko gyvenimo būdo entuziastų.

 

Žygio akimirkos – dalyvių nuotraukose:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 131 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,