Mano GargždaiJakų bendruomenės atstovai viešėjo Vokietijoje

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Išvykos akimirka. Jakų bendruomenės nuotr. Išvykos akimirka. Jakų bendruomenės nuotr.

Jakų bendruomenės nariai rugsėjo mėnesio 14–19 dienomis lankėsi Vokietijoje, kur vyko susitikimas su Vokietijos miesto Lingen bendruomene „Frauen helfen Frauen Emsland e.V“.

 

Buvome labai šiltai ir maloniai sutikti. Ingrida Narbutienė, Lingen bendruomenės valdybos narė, daug prisidėjo prie šios kelionės organizavimo, už tai esame labai dėkingi.

Vakaras prasidėjo bendruomenių pasisveikinimais bei kultūrų pristatymais. Vokiečių bendruomenė demonstravo tautinius rūbus ir visus kvietė pasimokyti šokti.

Jakų „Retro“ ansamblis, vadovaujamas Ramūno Čaro, grojo ir dainavo lietuvių liaudies dainas. Vokiečių nuostabai buvo padainuotas ir vokiškas kūrinys. Reikia pripažinti – teko nemažai repetuoti, kad jį išmoktume, bet pasistengti buvo verta – sulaukėme daug ir gausių aplodismentų.

Likusias dienas vykome pas vietinius bitininkus, aplankėme labai seną vokiečių sodybą, kuri buvo pastatyta 1766 metais ir yra prižiūrima trečios kartos palikuonių. Sodyboje vaišinomės kava, arbata ir pyragais, kuriuos kepė vietinės kepėjos, buvo labai skanu. Grįžtant aplankėme Magdeburgo vandens tiltą – didžiausią Europoje vandens tiltą, kuris nutiestas per Elbės upę, šalia Magdeburgo. Tilto ilgis siekia 918 m. Tilto plotis – 34 m. Vandens gylis ant tilto – 4,25 m.

Kelionės pabaigoje apsilankėme Berlyne, Vokietijos sostinėje. Dėkojame visiems, kurie vykote kartu, dėkojame už paramą įmonei UAB „Orion Global PET“. Kelionė remta iš Klaipėdos rajono savivaldybės tarptautinių projektų rėmimo programos.

 

Išvykos akimirkos – Jakų bendruomenės nuotraukose:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 201 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,