Mano GargždaiPareigūnai sulaikė bedarbį, dideliais kiekiais auginusį kanapes

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai sulaikė įtariamąjį, kuris dideliais kiekiais augino kanapes ir disponavo narkotikais labai dideliais kiekiais.

 

Tyrimą dėl neteisėtos kvaišalų apyvartos KPONTV tyrėjai atliko bendradarbiaudami su Muitinės kriminalinės tarnybos Klaipėdos skyriaus pareigūnais.

Teisėsaugininkai įtarė, kad Kairių gatvėje, 1943 metais gimusio klaipėdiečio garaže, galimai laikomos narkotinės medžiagos. Kratos metu rasti 135 džiovinti kanapių augalai, ventiliatoriai, kaitinimo lempa, svarstyklės bei kt.

Įtariama, kad narkotikais labai dideliais kiekiais neteisėtai disponavo garažo savininko sūnus – 2014 metais už kvaišalų platinimą 6 mėn. laisvės apribojimo bausme nuteistas bedarbis.

Įtariamasis prisipažino dėl jam inkriminuotų nusikaltimų padarymo ir parodymų patikrinimo metu Klaipėdos rajone, laukuose, pats parodė vietas, kur augino kanapes. Teisėsaugininkai aptiko ir nupjovė dar 63 kanapių augalus. Iš viso iš neteisėtos apyvartos paimta daugiau nei 10 kg narkotikų. Įtariamajam paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).

Už kanapių auginimą dideliais kiekiais baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 5 metų.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais numatyta laisvės atėmimo nuo 10 iki 15 metų bausmė.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 1065 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,