Mano GargždaiKelininkai sako, kad yra pasiruošę žiemai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
eismoinfo.lt nuotr. eismoinfo.lt nuotr.

Vakar, spalio 16 dieną, valstybinės reikšmės kelius prižiūrinčios įmonės pradėjo žiemos tarnybą. Nors orai kol kas nėra žiemiški, tačiau valstybės įmonės, prižiūrinčios šalies magistralinius, krašto ir rajoninius kelius, jau dirba budėjimo rėžimu ir yra pasiruošusios bet kada išvažiuoti į valstybinės reikšmės kelius.

 

Minėtose įmonėse sukauptos reikalingos smėlio-druskos mišinio atsargos, o įrenginiai ir technika paruošti šaltojo metų sezono darbams. Įrodydami, kad kelininkai jau pasiruošę žiemos priežiūros darbams, informuojame, kad VĮ „Automagistralė“ barstytuvai per pirmąsias šio rudens šalnas spalio 9 d. jau buvo išvykę į magistralę A2 Vilnius-Panevėžys ir reikalui esant buvo pasiruošę barstyti slidžius ruožus. 

Vairuotojams norime priminti, kad prioritetas vykdant žiemos priežiūros darbus teikiamas magistraliniams šalies keliams, kur eismas yra intensyviausias. Nuvalius ir pabarsčius šiuos kelius, pradedami tvarkyti krašto keliai ir tik tada valomi ir barstomi rajoniniai keliai. Taip pat kaip ir pernai, taip ir šiemet, kelininkų darbą bus galima stebėti internetu. Tinklalapyje eismoinfo.lt, žemėlapyje, vairuotojai galės stebėti žiemos priežiūros mechanizmų darbą valstybinės reikšmės keliuose.

Informacija surenkama iš žiemos priežiūros mechanizmuose įmontuotų telemetrinių įrenginių, apdorojama Valstybinės reikšmės kelių eismo informacinėje sistemoje ir kas valandą atnaujinama svetainėje eismoinfo.lt. Žemėlapyje bus teikiama informacija apie realiu metu vykstančius bei pastarosios paros žiemos priežiūros darbus valstybinės reikšmės keliuose.

Eismoinfo.lt taip pat pradeda dirbti žiemos režimu – pablogėjus orams svetainėje rasite mažiausiai 4 pranešimus apie kelių būklę ir eismo sąlygas – 6.30, 9.30, 13.30 ir 16.30 val., o esant sudėtingoms eismo sąlygoms ir daugiau.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 189 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,