„Bangos“ laukia lemiama dvikova dėl vietos A lygoje

Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Šeštadienį 13 valandą NFA aikštėje Kaune „Banga“ antrą kartą susitiks su Kauno „Stumbru“.

Po to, kai pirmosiose rungtynės „Banga“ nusileido varžovams 1:2, antrojoje dvikovoje gargždiškius tenkins tik pergalė. Tiesa, ne bet kokia. Jei „Banga“ laimėtų 1:0, teisę žaisti A lygoje išsaugotų „Stumbras“, nes būtų pelnęs daugiau įvarčių svečiuose. Antrųjų rungtynių pagrindiniam laikui pasibaigus „Bangos“ pergale 2:1, rungtynės būtų pratęstos (2 kėliniai po 15 minučių). Jei rezultatas nepakistų per pratęsimą, būtų mušami 11 metrų baudiniai. Pergalė kitokiu rezultatu (2:0, 3:2 ir daugiau) kelialapį į A lygą lemtų „Bangai“.