Mano GargždaiĮ vakarą „Po rausvais saulėlydžio sparnais“ susibūrė poezijos mylėtojai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Vakaro dalyviai. Ievos Rudgalvienės nuotr. Vakaro dalyviai. Ievos Rudgalvienės nuotr.

Praėjusį penktadienį, išsklaidę rudens liūdesio rūką, susitiko poezijos mylėtojai iš dviejų rajonų: Kretingos ir Klaipėdos. Kūrėjai iš Raguviškių, Smilgynų, Baublių, Kretingalės ir Kvietinių dalyvavo poezijos skaitymuose trečiajame vakare „Po rausvais saulėlydžio sparnais – 3“.

 

Renginį dainomis papuošė Gargždų kultūros centro Dauparų skyriaus renginių organizatorė Jovita Kupšienė, pučiamųjų muzika paįvairino Gargždų muzikos mokyklos ugdytiniai: kvietiniškiai Valentas ir Laurynas Šeškai, Liutauras Januškas (vad. Bronislovas Vaičius). Vakaro programa išsiskyrė dalyvių įvairove. Savo sukurtas eiles skaitė Laimutė Kasparavičienė iš Raguviškių, Regina Tarvydienė iš Smilgynų, Irena Ronkienė ir Adelė Venckienė iš Kvietinių. Poezijos kompozicija žiūrovus pradžiugino šaunioji Gargždų kultūros centro Dauparų skyriaus renginių organizatorė Jovita Kupšienė, odinių papuošalų ekspoziciją pristatė Inga Valauskienė iš Kretingalės. Gyvai atliekama pučiamųjų muzika pakylėjo baltų žvakių liepsnose plazdenančią jaukaus vakaro atmosferą.

Trečiąjį kartą įvykęs poezijos vakaras (kaip ir pirmieji du 2014 ir 2015 m.) buvo uždaras. Jame dalyvavo tik kviestiniai kūrėjai, mat vis dar esame truputį nedrąsūs viešai skelbti tai, ką patyliukais sukuriame būdami laimingi ar liūdni, kažką sutikę, ar netikėtai praradę...

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 306 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,