Mano GargždaiLietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti – ąžuolai Agluonėnuose

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
„Laiko spiralės“ vizualizacija „Laiko spiralės“ vizualizacija

Agluonėnų seniūnijos bendruomenė, minint Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, inicijuoja projektą „Pasodinkime 100-mečiui 100 ąžuolų“.

 

Bendruomenė prie projekto įgyvendinimo prisidėti ir paremti kviečia Lietuvos piliečius, šeimas, bendruomenes, visuomenines organizacijas, įmones, įstaigas ir kt.

Lietuvininkų ąžuolyne „laiko spiralės“ forma 2017–2018 m. bus pasodinta 100 glaustašakių ąžuoliukų. Projekto rėmėjai – asmenys, nupirkę ąžuoliuką. Šeimoms ąžuoliukų kaina – 30 eurų, įstaigoms ir organizacijoms – 50 eurų.

Projektas bus įgyvendintas per 3 etapus.

I etapas. Šiais metais, rudenį pasodinsime 37 ąžuolo sodinukus, kurie skirti iškiliems valstybės veikėjams, svarbiems istoriniams įvykiams, nulėmusiems Lietuvos valstybės raidą, atminti.

II etapas. Šių metų rudenį arba ateinantį pavasarį numatoma pasodinti 60 ąžuolo sodinukų. Agluonėnų seniūnijos bendruomenė kviečia Lietuvos piliečius, šeimas, bendruomenes, bendrijas ir kitas organizacijas, įmones ir įstaigas prisidėti prie projekto ir pasodinti atminimo ąžuolą.

Į ąžuolo kainą įskaičiuota medelio kaina (10 eurų), jo atvežimas, duobės iškasimas ir jos paruošimas sodinimui, kuoliukai medeliams pririšti ir t.t. Kiekvienas ąžuolas turės savo numerį. Visiems ąžuoliukams bus padarytas lapas iš ąžuolo su informacija apie tai, kas jį pasodino ir kam jis skirtas.

III etapas. 2018 m. liepos 6 d. – iškilmingas atidarymas, skirtas Lietuvos Respublikos 100-mečiui paminėti. Paskutinį ąžuolą kviesime pasodinti Klaipėdos rajono savivaldybės merą. Pažymėsime ąžuoliukus lentele ir atidengsime krikštą.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 271 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,