Mano Gargždai



Kviečia siūlyti geriausius sportininkus, komandas, trenerius

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Geriausių 2016 metų Klaipėdos rajono sportininkų dešimtukas. S. Ulvikienės nuotr. Geriausių 2016 metų Klaipėdos rajono sportininkų dešimtukas. S. Ulvikienės nuotr.

Gruodžio 20 dieną, trečiadienį, Gargždų kultūros centre (Klaipėdos g. 15), vyks jau tradicine tapusi Klaipėdos rajono sportininkų pagerbimo šventė. Jos metu bus apdovanoti 10 geriausių 2017 metų Klaipėdos rajono sportininkų, 3 geriausi treneriai ir 3 geriausios komandos.

Prašome registruoti sportininkus, komandas, trenerius, kurie, Jūsų manymu, nusipelnė būti apdovanoti. Anketas siųsti iki gruodžio 4 dienos el. paštu . Informacija tel. 8 608 64 333; (8 46) 45 52 90.

Kandidatai, pretenduojantys į apdovanojimus:

 

SPORTININKAI

1. Kęstutis Skiezgilas – 2017 m. Lietuvos automobilių kroso pirmenybių D-1600 klasės trečios vietos laimėtojas. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato D-1600 klasės ketvirtos vietos laimėtojas.

2. Linas Petrauskas – 2017 m. Lietuvos automobilių kroso pirmenybių D-2000 klasės čempionas.

3. Auksė Rasimavičienė – Lietuvos stalo teniso moterų rinktinės narė, Europos ir Pasaulio čempionatų dalyvė, Baltijos šalių čempionate asmeninėse varžybose užimta 3 vieta, 2017 metų Lietuvos vicečempionė asmeninėse varžybose ir čempionė dvejetų varžybose, Lietuvos komandinio čempionato nugalėtoja.

4. Karolis Stonkus (+105 kg) – Lietuvos sunkiosios atletikos suaugusių čempionato II vietos laimėtojas, Lietuvos jaunių iki 17 metų čempionas, Lietuvos rinktinės narys, Pasaulio jaunių čempionate Tailande užimta 14 vieta.

5. Lijana Jakaitė (– 69 kg) – Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionė ir rekordininkė, absoliuti Lietuvos moterų čempionato nugalėtoja, Lietuvos moterų rinktinės narė.

6. Gabrielė Čeliauskaitė (– 75 kg) – Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionato 2 vietos laimėtoja.

7. Karolis Urbaitis – Gargždų „Banga“ futbolo komandos žaidėjas , LFF I lygos futbolo pirmenybių 2 vietos laimėtojas.

8. Mantas Gudauskas – Gargždų „Banga“ futbolo komandos žaidėjas, LFF I lygos futbolo pirmenybių 2 vietos laimėtojas.

9. Inga Rimkuvienė – Lietuvos nacionalinių rankų lenkimo čempionatų nugalėtoja.

10. Šarūnas Banevičius – Lietuvos čempionato, SELL studentų žaidynių, Baltijos šalių metimų mačo ir Europos komandinio čempionato nugalėtojas, Pasaulio studentų universiados lengvosios atletikos varžybų 6 vietos laimėtojas.

11. Simonas Serapinas – „Gargždų SC“ komandos krepšininkas, 2016-2017 metų Lietuvos Regionų krepšinio lygos A diviziono 3 vietos laimėtojas.

12. Monika Grikšaitė – Gargždų „Banga“ moterų futbolo komandos žaidėja, Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato 4 vietos laimėtoja.

13. Paulina Narbutaitė – Gargždų „Banga“ moterų futbolo komandos žaidėja, Lietuvos moterų futbolo A lygos čempionato 4 vietos laimėtoja.

14. Sigitas Bulovas – Pasaulio meistrų žaidynėse Oklande (Naujoji Zelandija), 50–54 metų amžiaus grupėje, vienviete baidare (K–1) 1000 metrų iškovota 3 vieta, dvivietė baidare (K–2) su australu Dareen Lee 1000 m., 500 m. ir 200 m. užimtos 1 vietos.

15. Gintautas Šiaškus – Pasaulio meistrų žaidynėse Oklande (Naujoji Zelandija), 55–59 metų amžiaus grupė, vienviete baidare 200 metrų – 3 vieta, dvivietė baidare su Aleksandru Ambotu 1000 m, 500 m ir 200 m užimtos 1 vietos.

16. Sigitas Bulovas ir Aida Vilimienė – Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo maratone Pietermaritzburge (Pietų Afrikos Respublika), 50–54 metų amžiaus grupėje, mišrių dviviečių baidarių (K–2Mix) grupėje užimta 3 vieta.

17. Artūras Sapožnikovas – ledo ritulio Gargždų „Ledžinga“ komandos puolėjas, 2017 metų Lietuvos vakarų zonos ledo ritulio čempionato „Žemaitijos ledas“ II vietos laimėtojas, vienas rezultatyviausių lygos žaidėjų.

18. Laurynas Gedmintas – „Gargždų pramogos SC“ komandos žaidėjas, LFF II lygos vakarų zonos pirmenybių nugalėtojas.

19. Robertas Malakauskas – „Gargždų pramogos SC“ komandos žaidėjas, LFF II lygos vakarų zonos pirmenybių nugalėtojas.

 

KOMANDOS

1. „Gargždų pramogos SC“ – 2017 metų LFF II lygos vakarų zonos pirmenybių nugalėtojai.

2. Gargždų „Veteranas“ – 2017 metų Lietuvos senjorų futbolo pirmenybių 5–8 vietų laimėtojai.

3. Gargždų „Ledžinga“ – 2017 metų Lietuvos vakarų zonos „Žemaitijos ledas“ ledo ritulio čempionato 2 vietos laimėtojai.

4. „Gargždų SC“ (krepšinis) – 2016–2017 metų Lietuvos Regionų krepšinio lygos A diviziono 3 vietos laimėtojai.

6. „Žaibas“ (autokrosas) – ASK „Žaibas“ 2017 m. Lietuvos automobilių kroso pirmenybių iš šešių etapų, vienos antros ir penkių etapų pirmos vietos laimėtojas, 2017 m. Lietuvos automobilių kroso pirmenybių absoliutus čempionas. 2017 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionato šeštos vietos laimėtojas.

7. „Gargždų SC“ (moterų sunkiosios atletikos komanda) – 2017 metų Lietuvos sunkiosios atletikos čempionės.

8. „Gargždų SC“ (moterų tinklinis) – 2016-2017 metų Lietuvos moterų tinklinio čempionato 5–8 vietų laimėtojos.

9. Gargždų „Banga“ (vyrų futbolo komanda) – 2017 metų LFF I lygos pirmenybių II vietos laimėtojai.

10. Gargždų „Banga“ (moterų futbolo komanda) – 2017 metų LFF moterų aukščiausios lygos futbolo čempionato 4 vietos laimėtojai.

 

TRENERIAI

1. Tomas Tamošauskas – futbolo komandos „Banga“ treneris.

2. Jonas Blagnys – ledo ritulio komandos „Ledžinga“ treneris.

3. Edvardas Šauklys – „Gargždų SC“ sunkiosios atletikos komandos treneris.

4. Leonidas Ivanovas – autosporto klubo „Žaibas“ vadovas.

5. Mindaugas Jonelys – futbolo komandos „Gargždų pramogos SC“ treneris.

6. Afonso David Marques – moterų futbolo komandos „Banga" treneris.

 

Balsavimas, kuriame bus galima palaikyti geriausiuosius bus paskelbtas gruodžio 4-ąją.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 267 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2017 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Kvietinių g. 14, 96136 Gargždai, ĮK 302987419,