Mano GargždaiGargždų moksleivių sukurtos iniciatyvos varžysis dėl 500 Eur

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
A. Lauručio nuotr. A. Lauručio nuotr.

Gruodžio 5–8 dienomis Klaipėdos r. J. Lankučio bibliotekos Vaikų skyriuje veikia verslumo HUB‘as. Iš pažiūros įprasta bibliotekos salė šiuo metu veikia kaip bendradarbystės erdvė, kurioje verslumo kompetencijas gilina ir iniciatyvas kuria daugiau nei 40 Gargždų moksleivių.

 

Per pirmąsias 2 mokymų dienas Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleiviai sukūrė 9 iniciatyvas. Dalis jų – bendruomeninės, dalis jų – verslumo. Šalia įprastų laisvalaikio ir užimtumo problemų moksleiviai taip pat atkreipė dėmesį į senjorus, kuriuos norėtų mokyti informacinio raštingumo ir naudotis išmaniaisiais telefonais, tam, kad išlaikytų glaudesnį ryšį su artimaisiais. Kita HUB‘e gimusi iniciatyva – profesionalūs nebenaudojamų daiktų fotografai. Socialiniuose tinkluose ypač išpopuliarėjo prekių, nebenaudojamų daiktų pardavimo, mainų ir dovanojimo grupės. Tačiau nebereikalingus daiktus ne visuomet lengva parduoti ar padovanoti todėl, kad jų savininkai nemoka tinkamai jų nufotografuoti ar pateikti reikiamų aprašymų. Taip pat ne visuomet turi laiko skelbti ir administruoti savo skelbimus daugelyje platformų. Tuo pasirūpinti žada mobili moksleivių komanda, kuri ne tik nufotografuos, bet ir pasiūlys pačių inovatyviausių būdų reklamuoti nereikalingus daiktus. Jauniems žmonėms taip pat rūpi ir psichologinis saugumas. Ko gero sunkiausiai įgyvendinama, bet ypač reikalinga iniciatyva – mobili aplikacija, kuri būtų skirta savimi nepasitikintiems žmonėms. Kol kas tai – tik idėja ir jos išpildymui minčių pritrūko. Galbūt šios idėjos pristatymą išgirsime finaliniame „Užaugink iniciatyvą“ renginyje gruodžio 8 d.

Jauni žmonės kūrė ne tik bendruomenines, bet ir verslumo iniciatyvas. Tarp tokių išsiskyrė „Saldūs kebabai“, prieskoniai arbatos maišelyje ir magnetiniai laidukai. Jei norite plačiau išgirsti, patys pasiūlyti, o galbūt net ir investuoti į jaunų žmonių idėjas, kviečiame Jus apsilankyti finaliniame „Užaugink iniciatyvą“ renginyje gruodžio 8 d. 16 val. Renginys vyks verslumo HUB‘e, Klaipėdos r. J. Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų skyriuje, II aukšte.

Renginio metu apdovanosime vieną iniciatyvą, kuri gaus 500 Eur savo idėjai įgyvendinti.

Projektą „Užaugink iniciatyvą“ organizuoja VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija. Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

Akimirkos iš pirmųjų mokymų dienų – A. Lauručio nuotraukose:

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 382 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,