Mano GargždaiPirmokai susipažino su smagiąja Pepe Ilgakojine

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Aurikos Papievienės nuotr. Aurikos Papievienės nuotr.

Švedų rašytojos Astridos Lindgren 110-ųjų gimimo metinių proga Kretingalės pagrindinės mokyklos pirmokai susipažino su autorės parašytomis knygomis ir kalbėjosi su bibliotekininke apie ryškiausius personažus. Mažuosius aplankė viena žaismingiausių ir patraukliausių herojų – Pepė Ilgakojinė.

 

Pasiklausę trumpos ištraukos ir sužinoję daugiau apie Pepės gyvenimą, pirmokai ėmėsi atlikti jiems paskirtas užduotis: atsakė į trumpus klausimus apie Pepę, spalvino raides ir jas teisingai įvardijo, sustoję tvarkinga raidžių seka „parašė“ Pepės Ilgakojinės vardą.

Labiausiai visus sudomino, kas slypi rožinės spalvos dėžėje – joje buvo Pepės palikta staigmena. Gavę Pepės „batus su margomis kojinėmis“ (saldainiai skirtingų spalvų), turėjo surasti porą savo batui. Suradę abu batus ir sustoję laukė dar vienos Pepės išdaigos (ji buvo pasičiupusi po vieną kiekvieno vaiko kojinę). Atgavę savo kojines, pirmokai pažadėjo, kad išmokę geriau skaityti prisimins smagiąją Pepę Ilgakojinę ir jos nuotykius mielai skaitys patys.

Bibliotekininkė vylėsi, kad pirmokai įsijungs į aktyvių skaitytojų būrį ir neliks abejingi knygai.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 217 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,