Mano GargždaiViliaus Gaigalaičio globos namai prisijungė prie gražios socialinės akcijos

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Akcijos dalyviai. Viliaus Gaigalaičio globos namų nuotr. Akcijos dalyviai. Viliaus Gaigalaičio globos namų nuotr.

Trumpėjant dienoms ir saulės spinduliams, Aleksandro Gridino labdaros fondas inicijuoja tradicinę socialinę mezgimo akciją „Sušildykim vieni kitus“.

 

Jau trečius metus Viliaus Gaigalaičio globos namų gyventojai ir darbuotojai prisijungia prie šios akcijos,  kurios tikslas – megzti kojines ir padovanoti jas našlaičiams, augantiems kūdikių bei globos namuose, nepasiturinčiose šeimose. Globos namų gyventojos Veronika Rudienė, Veronika Bozikienė, Marijona Rūškienė, Uršulė Jauniškytė, Eugenija Aponkienė ir darbuotojos Milda Kaveckienė, Dalia Čeliauskienė, Lina Druktenienė, siekdamos pradžiuginti ir sušildyti vaikus, numezgė ir padovanojo našlaičiams 66 poras kojinyčių, dvi kepurytes ir du šalikus.

Socialinė darbuotoja Milda Kaveckienė padovanojo vaikams 20 kepurių ir 4 šalikus. „Geriausia padėka – galimybė kažkam padaryti gera“, – teigė akcijos dalyvės ir džiaugėsi, kad savo darbais gali suteikti džiaugsmą, praskaidrinti nuotaiką vaikučiams. 

Mezgėjos ir kitais metais pasižadėjo dalyvauti gražioje akcijoje, jei tik sveikata leis. Globos namų gyventojų ir darbuotojų pastangas įvertino akcijos organizatoriai – akcijos dalyvės paskatintos padėkomis, asmeninėmis dovanėlėmis, pavaišintos šakočiu.

 

Viliaus Gaigalaičio globos namų nuotraukos:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 237 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,