Mano GargždaiBaigtas ikiteisminis prekybos mergina ir prostitucijos organizavimo tyrimas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdyba (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius baigė ikiteisminį tyrimą dėl prekybos žmonėmis, organizavimo ir vadovavimo prostitucijai bei kitų nusikaltimų.

 

Įtariama, kad 50-metis Kelmėje gyvenamąją vietą deklaravęs romų tautybės kaltinamasis pasinaudojo nukentėjusiosios socialiniu pažeidžiamumu – praeityje už sunkius ir labais sunkius nusikaltimus teistas asmuo įkalbėjo nukentėjusiąją vykti į uostamiestį, kur, tikėdamasis piniginio atlygio iš merginos prostitucijos, perleido ją kitiems kaltinamiesiems.

KPONTV tyrėjai nustatė, kad merginos prostituciją organizavo ir iš jos viename Paryžiaus Komunos g. esančiame daugiabutyje pelnėsi laisvės atėmimo bausme už nužudymą, išžaginimą bei kitus nusikaltimus teistas kaltinamasis ir jo taip pat teista ir už vertimąsi prostitucija bausta žmona.

Visiškai nuo sutuoktinių priklausoma prekybos žmonėmis auka buvo nuolat bauginama, kaltinamieji neišleisdavo jos iš buto, vertė užsiimti prostitucija. Skelbimai dėl atlygintinų seksualinių paslaugų buvo publikuojami pažinčių tinklalapiuose ir dienraščiuose.

Teisėsaugininkai gavo duomenų, kad sąvadautojas filmuodavo klientų apsilankymus pas nukentėjusiąją ir savo žmoną, juos apvogdavo, pakeisdavo pinigus netikrais banknotais.

Per kratą bute policijos pareigūnai aptiko pneumatinį šautuvą, psichotropinę medžiagą – amfetaminą, kitus įkalčius bei 2016 metų vasarą Klaipėdos rajone iš privataus namo kiemo pavogtą Jorkšyro terjerą. Ikiteisminio tyrimo metu tyrėjams nepavyko nustatyti tikrųjų šuns savininkų. Kaltinimas dėl vagystės pareikštas 8 kartus teistam klaipėdiečiui. Pavogtą šuniuką jis padovanojo seksualiai išnaudojamai merginai.

Įtariama, merginą sąvadautojams pardavęs kaltinamasis suimtas kitoje baudžiamojoje byloje, kurioje jis kaltinamas platinęs heroiną. Kitiems įtariamiesiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Už prekybą žmonėmis baudžiama laisvės atėmimo nuo 2 iki 10 metų bausme.

Už organizavimą ir vadovavimą prostitucijai gali būti paskirta laisvės atėmimo iki 6 metų bausmė.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 143 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,