Mano Gargždai



Paaiškėjo rajono moksleivių kompiuterinių piešinių konkurso nugalėtojai

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
1 vietos nugalėtojo (1–4 klasių mokinių grupės) Jono Simanausko piešinys 1 vietos nugalėtojo (1–4 klasių mokinių grupės) Jono Simanausko piešinys

Šių metų spalio–gruodžio mėn. trečius metus iš eilės vyko Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus, Klaipėdos r. Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro administracijos ir informacinių technologijų vyresniosios mokytojos Liudvikos Kuzminčiūtės organizuojamas kompiuterinių piešinių konkursas „Sveikas, medi!“.

 

Konkurse dalyvavo trylika rajono mokyklų. Pateikti 83 kompiuteriniai piešiniai. Konkurse dalyvavę mokiniai buvo skirstomi į keturias amžiaus grupes: 1–4, 5–6, 7–8, 9–12 klasių mokiniai.

Pagrindiniai vertinimo kriterijai: piešinio idėjos ir atlikimo originalumas, piešinio kūrybiškumas ir atlikimo kokybė tiek meniniu, tiek kompiuterinių piešimo programų įvaldymo požiūriu.

Darbus kiekvienoje amžiaus grupėje vertino ir nugalėtojus išaiškino Švietimo skyriaus vedėjo įsakymu sudaryta komisija, kurios sudėtyje buvo Švietimo skyriaus vyr. specialistė Rasa Žvaginienė, Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Ramūnė Žvirblienė, informacinių technologijų vyresnioji mokytoja Liudvika Kuzminčiūtė, dailės ir technologijų mokytoja metodininkė Inga Girskienė, rajono informacinių technologijų mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Raminta Birgėlienė. Komisijai apsispręsti nebuvo lengva, nes konkurso dalyviai pateikė daug puikių, šiltų darbų, į kuriuos žiūrint supranti, kad jaunoji karta myli, saugo gamtą ir giliai ją jaučia.

O komisijai, kaip ir praėjusiais metais, teko tik apgailestauti, kad pagal šio konkurso nuostatus kiekvienoje amžiaus grupėje gali būti tik trys prizinės vietos, o puikių gražių darbų – tiek daug.

Prizinių vietų nugalėtojai:

1–4 klasių mokinių grupėje:

1-oji vieta – Jonas Simanauskas 3 kl., Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; 2-oji vieta – Emilija Pakamorytė 3 kl., Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla; 3-oji vieta – Fausta Čiapaitė 3 kl., Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla.

5–6 klasių mokinių grupėje:

1-oji vieta – Viltė Norvaišaitė 6 kl., Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija; 2-oji vieta – Deira Gruzdytė 6 kl., Gargždų „Minijos“ progimnazija; 3-ioji vieta – Deivilė Kuprytė 5 kl., Endriejavo pagrindinė mokykla, ir Meda Mikalauskytė 5 kl., Gargždų „Minijos“ progimnazija.

7–8 klasių mokinių grupėje:

1-oji vieta – Šarūnas Mulskis 8 kl., Agluonėnų pagrindinė mokykla; 2-oji vieta – Gailutė Benetytė 7 kl., Dituvos pagrindinė mokykla, ir Stasys Stonkus 8 kl., Dituvos pagrindinė mokykla; 3-čioji vieta – Andželika Keraitytė 8 kl., Agluonėnų pagrindinė mokykla, ir Austėja Žvirblytė 8 kl., Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras.

9–12 klasių mokinių grupėje:

1-oji vieta – Laura Ruškytė 3 g. kl., Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija; 2-oji vieta – Anelė Dromantaitė 2 g. kl., Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija; 3-čioji vieta – Ugnė Povilaitytė 3 g. kl., Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija, ir Jurgita Šlepetytė 3 g. kl., Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

Visi prizinių vietų nugalėtojų darbai patalpinti ČIA.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 281 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2017 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Kvietinių g. 14, 96136 Gargždai, ĮK 302987419,