Mano GargždaiGargžduose bus statomas dar vienas daugiabutis namas

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
A. Rimkuvienės nuotr. A. Rimkuvienės nuotr.

Sujudimas nekilnojamojo turto rinkoje jaučiamas ne tik didmiesčiuose. Gargžduose pamažu vienas po kito dygsta gyvenamieji daugiabučiai namai. UAB „Vlastona“ dar šiemet tikisi pradėti daugiabučio namo statybas Kvietinių g. 9D ir pardavimui pasiūlyti 10 butų.

 

Kaip naujienų portalui mano-gargzdai.lt pasakojo įmonės direktorius Vladas Stonys, šalia Jono Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus pastato, nugriovus garažus, bus statomas trijų aukštų daugiabutis namas su mansarda. Jame bus dešimt įvairaus dydžio butų, parduodamų su pilna arba daline apdaila.

V. Stonio teigimu, maksimali kaina su pilna apdaila gali siekti 1 500 eurų už kv. m, kiekvienam butui taip pat bus suteikiami ir sandėliukai rūsyje. Namo teritorija bus aptverta, kieme įrengta vaikų žaidimo aikštelė, o greta esančioje valstybinėje žemėje – 18 vietų automobilių stovėjimui. Gruodžio pabaigoje vykusiame Tarybos posėdyje politikai pritarė, kad UAB „Vlastona“ savo lėšomis atliktų automobilių stovėjimo vietų projektavimo ir įrengimo darbus  valstybinėje žemėje – kieme tarp Klaipėdos g. 22 namo ir Kvietinių gatvės 9B ir 9E namų.

„Manau, kad, jeigu gautume statybos leidimą per sausio mėnesį ir esant palankiam orui, startuotume kovo pradžioje, pardavimai būtų vykdomi rudenį“, – planus atskleidė šį nekilnojamojo turto projektą savame sklype vystančios įmonės vadovas, pridūręs, kad procesai užsitęsė dėl energinio naudingumo reikalavimų pasikeitimų metų sandūroje.

UAB „Vlastona“ direktorius akcentavo, kad namas bus A+ energinio naudingumo klasės, jo apdaila taip pat netipinė – klinkeris.

„Šilumą tieks AB „Klaipėdos energija“, bet namas turės atskirą modulinę sistemą viduje, todėl žmonės galės reguliuoti šildymą pagal savo poreikius, name taip pat bus įrengti ir saulės kolektoriai, kurie stipriai dengs šilumos gaminimo nuostolius“, – naujo statinio privalumus vardijo pašnekovas.

V. Stonys sakė, kad jau šiuo metu sulaukia susidomėjusiųjų skambučių, tačiau rezervuoti butus, nepradėjus statybų, atsisakoma: „Nesiruošiame pardavinėti „iš popieriaus“.“

 

Naujas namas atsiras šalia Vaikų literatūros skyriaus pastato. A. Rimkuvienės nuotr.

 

Jis sakė, kad statybos galutinai užbaigtos turėtų būti per metus nuo jų pradžios. Įmonės vadovas pridūrė, kad statinio vieta – patraukli ir unikali, ateityje yra numatyta nugriauti visus ten esančius garažus, o jų vietoje turėtų atsirasti trys pastatai.

„Mūsų įmonė turi daugiametę praktiką kaip statybos rangovė pastatų šiltinimo ir renovacijos srityse. Kiekvienais metais apšiltiname apie 20 tūkst. kv. m pastatų“, – įmonę trumpai pristatė jos vadovas.

Remiantis rekvizitai.lt duomenimis, UAB „Vlastona“ dirba 17 darbuotojų, apyvarta be PVM 2017 metais siekė 1 000 001–2 000 000 Eur.

Primename, kad Gargžduose naujas daugiabučių gyvenamųjų namų projektas plėtojamas vakarinėje miesto dalyje, ties Pušų ir Karaliaus Mindaugo gatvėmis. Taip pat UAB „Galiposta“ pradėjo vykdyti trijų aukštų daugiabučio gyvenamojo namo statybas P. Cvirkos g., prie prekybos centro „Maxima“.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 215 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,