Gargždų futbolininkams čempionų įveikti nepavyko

R. Lukošiūtės nuotr. R. Lukošiūtės nuotr.

Su Naujaisiais metais startavo ir septintasis Lietuvos „Betsafe-Futsal A lygos“ turas. Jį papuošė įspūdinga dvikova Gargžduose, kur čempionatų lyderių dvikovoje „Pramogos-SC“ priėmė Kauno „Vyčio“ komandą. Pastaroji pranoko naujokus 9:6.

Prieš rungtynes gargždiškiai turėjo trijų taškų pranašumą prieš čempionų titulą ginančius varžovus ir ši akistata buvo vadinama dvikova „dėl šešių taškų“.

Susitikimą geriau pradėjo kauniečiai, kurie į priekį išsiveržė jau po pirmąją minutę pelnyto galingo Justino Zagursko smūgio. Visgi šeimininkai demonstravo gražų žaidimą ir po Manto Perepliotovo įvarčio išlygino rezultatą.

Kėliniui persiritus į antrą dalį „Vytis“ techniškai išnaudojo spragas varžovų gynyboje ir po Kleberto, Pavelo Smolkovo ir Arsenijaus Buinickio įvarčių prieš pertrauką turėjo susikrovę net trijų įvarčių persvarą.

„Pramogos-SC“ komandai po pertraukos labai greitai pavyko sušvelninti rezultatą, kai M. Perepliotovas individualiomis pastangomis nuginklavo vartininką. Įvarčiai iš abiejų pusių nesustojo – po trijų minučių „Vyčio“ brazilas Afranio paleido „raketą“ į viršutinį vartų kampą, o gargždiškių gretose Valdas Pocevičius išnaudojo puikų Evaldo Garbausko perdavimą.

Čempionai nebuvo nusiteikę leisti oponentams juos prisivyti ir per kelias minutes padidino pranašumą iki keturių įvarčių. Vėliau mačo gale du „Pramogos-SC“ lyderio Karolio Urbaičio įvarčiai suteikė viltį išplėšti bent lygiąsias, bet Thyago Brandao stipriu smūgiu padėjo tašką rungtynėse ir įtvirtino „Vyčio“ pergalę 9:6. Dabar Mindaugo Grigalevičiaus auklėtiniai išsiveržė į pirmą vietą.

Kitose rungtynėse lyderius besivejančios komandos triuškino varžovus. Panevėžio „Baltija“ (12 tšk., 4 vieta) namuose 8:1 paguldė ant menčių taškų dar nesurinkusią „Vievio žiedo“ (10 vieta) komandą, o Klaipėdos „Koralas“ (14 tšk., 3 vieta) svečiuose net 12:0 nušlavė Jonavos „Vikingus“ (4 tšk., 9 vieta). Tai buvo didžiausia pergalė šių metų „Betsafe-Futsal A lygos“ čempionate.

Penktą vietą užimantis Kauno „Inkaras“ (12 tšk.) 4:2 palaužė naujokus Vilniaus Dailės Akademiją (4 tšk., 8 vieta), o Mažeikių VIP (8 tšk, 7 vieta) namuose 3:7 pripažino Vilniaus „Turbotransfers“ (10 tšk., 6 vieta) pranašumą.

Rungtynių statistika:

Gargždų „Pramogos-SC“ – Kauno „Vytis“ 6:9 (1:4)

Įvarčiai: 1 min. J. Zagurskas (0:1), 8 min M. Perepliotovas (1:1), 13 min. K. Ferreira (1:2), 16 min. P. Smolkovas (1:3), 17 min. A. Buinickij (1:4), 21 min. M. Perepliotovas (2:4), 24 min. A. Luiz (2:5), 26 min.  V. Pocevičius (3:5), 27 min. T. Brandao (3:6), 28 min. G. Delmiro (3:7), 32 min. A. Jotko (4:7), 33 min. E. Kleber (4:8), 36 min. K. Urbaitis (5:8), 38 min. K. Urbaitis (6:8), 39 min. T. Brandao (3:9)

Pašalintas:  40 min. T. Tamošauskas („Pramogos-SC“).