Mano GargždaiVeiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje – žvakutės Laisvės gynėjams (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
M. Kaktos nuotr. M. Kaktos nuotr.

Kaip ir kasmet Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos bendruomenė paminėjo Sausio 13-ąją. Mokykloje iš daugiau nei tūkstančio žvakučių buvo išdėliota trispalvė, skambėjo patriotiška muzika, Lietuvos himnas.

 

Šių skaudžių mūsų šaliai įvykių liudininkai, kurie nepabūgo stoti prieš tankus ir kurių vieninteliai ginklai buvo tikėjimas, malda ir lietuviška daina, kartu gynė ne tik svarbiausius pastatus, bet ir kiekvieno Lietuvos piliečio norą, svajonę, kad jo šalis būtų nepriklausoma ir laisva. Dauguma iš jų buvo jauni, kupini jėgų ir noro gyventi. Mūsų mokyklos bendruomenei Laisvės gynėjų diena labai svarbi ir mes jaučiame pareigą ją paminėti patriotiškai bei vieningai.

 Minėdami šią dieną, mes paklausėme savo mokyklos mažųjų mokinių, kaip jie supranta žodį „laisvė". Trečios klasės mokinė Skaistė mano, kad laisvė – tai kažkas gero. Laisvė – turėti savo šalį. Ketvirtos klasės mokinė Gabrielė galvoja, kad laisvė – tai kaip drugelis, kuris skrenda, kur nori ir yra laisvas. O ketvirtokas Aldas mano, jog laisvė – tai galėjimas kalbėti savo gimtąja kalba ir džiaugtis gyvenimu.

 Pagerbdami šią svarbią datą mes ne tik džiaugiamės, jog mūsų šalis laisva, bet širdyje dėkojame tiems, kurie šią laisvę iškovojo.

 

Minėjimo akimirkos – Austėjos Žemgulytės ir Mariaus Kaktos nuotraukose:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 66 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,