Mano GargždaiPraūžė kasmetinė tarptautinė turizmo ir laisvalaikio paroda „Adventur“

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Renginio akimirka. Klaipėdos rajono TIC nuotr. Renginio akimirka. Klaipėdos rajono TIC nuotr.

Adventur“ – tai didžiausia Baltijos šalyse specializuota turizmo ir laisvalaikio paroda. Šių metų parodos šūkis „Keliauk kitaip!“ kvietė parodos lankytojus pažinti Lietuvą ir pasaulį kitu kampu.

 

Klaipėdos rajonas jau trečius metus turizmo išteklius ir galimybes pristatė jungtiniame septynių Klaipėdos regiono savivaldybių stende „Atrask kitokį Lietuvos pajūrį“. 2018 metų „Adventur“ parodos akcentas – „Švenčianti Lietuva“, todėl visas pajūrio stendas kvietė lankytojus susiverti šimtmečio apyrankę. Ši akcija sužavėjo ne tik parodos lankytojus bet ir žurnalistę, kulinarinių knygų autorę Beata Nicholson.

Į parodą atvyko Klaipėdos rajono savivaldybės atstovai – Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas, Tarybos narės Audronė Balnionienė ir Rasa Petrauskienė bei Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus specialistė Rasa Vembutienė.

Parodos atidarymo metu buvo apdovanoti „Turizmo sėkmingiausieji 2017“. Tarp nominantų buvo du Klaipėdos rajono atstovai – sėkmingiausia kaimo turizmo sodyba pretendavo tapti kaimo turizmo sodybų kompleksas „Gribžė“, sėkmingiausiu turizmo informacijos/lankytojų centru – Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras.

Po parodos atidarymo vyko forumas „Nišinis turizmas – ar Lietuva pasiruošusi nustebinti?“. Viena iš forumo temų – „Dreverna. Mažų miestelių stiprybių panaudojimas nišinio turizmo išskirtinumo kūrimui“. Diskusijoje dalyvavo Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro direktorė Daiva Buivydienė.

Nišinio turizmo paklausa nuolat auga ne tik Lietuvoje, bet ir globalioje turizmo rinkoje. Šiandieniniai keliautojai kelionėse neapsiriboja vien tradicinėmis lankytinomis vietomis, o vis dažniau ieško unikalių patirčių ir įspūdžių. Todėl nenuostabu, kad ypatingai daug susidomėjimo sulaukė Dreverna bei edukacinė programa „ŽUVIES KELIAS“. Taip pat parodos lankytojai žavėjosi autentišku šiaurės Amerikos indėnų kaimu „Vinetu kaimas“, gintaro terapija ir įvairiais užsiėmimais Karklės kaimo turizmo sodyboje „Karkelbeck No 409“ bei off-road riedžių trasomis kaimo turizmo sodyboje „Gribžė“.

Klaipėdos rajono turizmo ištekliai ir galimybės šiemet dar bus pristatomi tarptautinėse turizmo parose Rygoje (Latvija), Taline (Estija), Tel Avive (Izraelis), Hamburge (Vokietija) bei Minske (Baltarusija).

 

Renginio akimirkos – Klaipėdos rajono TIC nuotraukose:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 304 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,