Logo
 Spausdinti šį puslapį

Vagystė iš buto skatina atkreipti dėmesį į du pavojus

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Praėjusią parą Klaipėdos apskrities policijos kriminalinių įvykių suvestinėje užregistruotas nusikaltimas, kuris galimai padarytas dėl keturiolikmečio neatsargumo. Vaikinui prieš porą dienų savo socialinio tinklo profilyje nurodžius tikslią datą ir laiką, kada nori išvykti į kitą miestą ir ieškojus vairuotojo, galinčio ten nuvežti, jo tėvas rado butą išlaužta spynos šerdimi, apvogtą ir pasigedo įvairių daiktų.

 

Policijos pareigūnai primena, koks neatsargus yra toks elgesys socialiniuose tinkluose ir pataria, prieš skelbiant bet kokią informaciją elektroninėje erdvėje, pagalvoti apie galimas pasekmes. Negalima dalintis svarbia asmenine informacija, žiniomis apie savo šeimą ar draugus, ypač namų adresais, telefonais ir kt.

Negalima viešinti, kada išvykstama iš namų, kur ir kiek laiko bus praleista arba atostogauta, kelti į tinklus kitose šalyse tuo metu daromų nuotraukų, parodančių, kad žmogaus ar šeimos šiuo metu nėra namuose.

Neatsargu netgi būnant savo šalyje ar mieste siųsti socialinių tinklų draugams, kartais gal net nepažįstamiems, pranešimus, kad esate vienoje ar kitoje vietoje.

Be to, suvestinėje paviešintas įvykis ragina pasaugoti tiek nepilnamečius, tiek suaugusiuosius nuo dar vieno pavojaus: naudotis nepažįstamų vairuotojų paslaugomis.

Viena, Jūs nieko nežinote apie tokio atsitiktinio vairuotojo įgūdžius ir apie tai, kiek galima juo pasitikėti. Galbūt nepažįstamojo vairavimas bus visiškas pavojus Jūsų gyvybei ar sveikatai? Gal tai apskritai nusikalsti linkęs žmogus, iš kurio galima laukti bet ko?

Antra, mokėdami pinigus nelegaliai vežimo paslaugas teikiančiam žmogui, Jūs skurdinate valstybę ir remiate tą, kuris nusižengia.

Linkime Jums abiem atvejais būti maksimaliai atsargiais.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,