Mano Gargždai„Adventur“ parodoje mokiniai ir žvalgėsi, ir varžėsi

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos nuotr. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos nuotr.

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazistai kartu su „Minijos“ progimnazijos mokiniais sausio pabaigoje lankėsi Vilniuje, Lietuvos parodų rūmuose LITEXPO, kur vyko tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2018“. Paroda, kuri pradėta rengti 2013 metais, tapo didžiausiu specializuotu tarptautiniu turizmo renginiu Baltijos šalyse. Per 5-erius metus parodos dalyvių skaičius išaugo 150 proc., lankytojų skaičius – daugiau negu 80 proc., o dalyvaujančių šalių skaičius išaugo daugiau kaip du kartus. „Adventur“ išsiskiria unikalia renginių programa ir savo interaktyvumu – čia jungiasi turizmo verslas ir pramogos, numatomos naujos gairės, skatinamas tarptautinis bendradarbiavimas ir turizmo paslaugų populiarinimas.

 

Moksleiviai galėjo aplankyti ne tik pačią parodą, bet ir sudalyvauti geografinių žinių konkurse „Keliauk kitaip”. Konkursą parengė Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos tarybos nariai (LGMA). Šis renginys vyksta trečius metus, į jį kaskart susirenka vis daugiau moksleivių. Šiemet konkurse dalyvavo iš viso 841 mokinys iš 100 Lietuvos mokyklų. Mokiniai atvyko iš 34 Lietuvos savivaldybių. Konkurso  laimėtojai gavo po atminimo medalį, vertingų dovanų bei kelionę, kurią skyrė pagrindinis geografijos žinių konkurso „Adventur 2018“ rėmėjas – kelionių organizatorius „Grūda“.

 Verta pasistengti! Be konkurso, parodos metu, mokiniai galėjo stebėti netradicinę geografijos pamoką (apie Islandiją). Toks renginys padeda populiarinti geografijos mokslą tarp mokinių ir suaugusių. Konkurse dalyvavo ir atskira suaugusiųjų grupė.

Mokiniai išvyka liko patenkinti, tikiuosi, kad ir kitais metais atsiras norinčių dalyvauti.                          

Parodoje ir konkurse dalyvavo Paulauskaitė Ema ir Živajevaitė Marija (Id kl.), Tverskytė Aušrinė (IId kl.), Rimkus Lukas (IIf kl.), Budrytė Ieva (IIb kl.), Benetytė Ugnė (IIIf kl.), Ilginytė Urtė (IIIg kl.), Lapas Vilius (IVd kl.), Vaškytė Mirija (IVb kl.), Venckauskaitė Vaiva (IVe kl.).

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 274 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,