Mano GargždaiParoda „Užgavėnių kaukės ir personažai“ aplankė Priekulės gimnaziją

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Eglės Jociuvienės nuotr. Eglės Jociuvienės nuotr.

Bendros mintys formuoja bendrus tikslus, todėl bendraminčiai susitinka net tuomet, kai juos išskiria aplinkybės. Daiva Tamkuvienė – Klaipėdos Sendvario progimnazijos istorijos mokytoja – dalinasi savo ir mokinių darbais bei mintimis su Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija jau šeštus metus.

 

Šį kartą drauge su Klaipėdos etninės kultūros centro tautodailininke Margarita Macijauskiene atvežė jaunųjų sendvariečių „Užgavėnių kaukių ir personažų“ parodą. Gimnazijos skaityklos vedėja Dalia Lukauskienė parengė parodos ekspoziciją ir sukūrė šiltą aplinką: skoningai ir subtiliai iškabino kaukes, paruošė parodos anotaciją bei lankstinuką ir, žinoma, prikepė blynų.

Užgavėnių išvakarėse vykusiame parodos atidaryme dalyvavę mokiniai buvo įtraukti į mažų užduotėlių srautą, apdovanoti atmintinėmis, kurios priminė ne tik Užgavėnių papročius, kaukių gamybos technologiją, bet ir eilėraštukus, kuriais vaikai galės praturtinti sveikinimo kalbas kaimynams.

Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Kaltauskienė dėkojo parodos organizatoriams, priminė šventės etnokultūrinę prasmę ir paragino mokinius dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, kuriuos ateityje žadėjo organizuoti Dalia Lukauskienė. Paroda veiks tol, kol Priekulės miesto bendruomenėje bus susidomėjusių lankytojų.

 

Renginio akimirkos – Eglės Jociuvienės nuotraukose:

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 127 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,