Mano GargždaiŠachmatų turnyre Palangoje – gargždiškių pergalės

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Zigmo Bitino nuotr. Zigmo Bitino nuotr.

Kovo 3 d. Palangos miesto moksleivių klube vyko Vakarų Lietuvos moksleivių šachmatų turnyras, skirtas Lietuvos šimtmečiui pažymėti. Į jį atvyko 5 komandos, tai – dvi iš Gargždų, po vieną iš Kretingos, Palangos ir Klaipėdos.

 

Vieno rato sistema visos komandos po kartą susitiko tarpusavyje. Jau pirmame ture burtai suvedė gargždiškius kautis tarpusavyje. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pagrindinis mūšis dėl pirmosios vietos. Nugalėjo pirmoji komanda rezultatu 2,5:1,5. Prie gretimo stalo tuo pačiu metu kovojo ir Palangos bei Kretingos komandos. Ir šis mačas buvo labai atkaklus, pasibaigęs tokiu pat rezultatu 2,5:1,5. Čia nugalėjo kretingiškiai.

Vėliau Gargždų komandos savo mačuose pasiekė po tris pergales, tuo užsitikrindamos pirmąją ir antrąją vietas. Kretinga ir Palanga dar įveikė Klaipėdos jaunuosius šachmatininkus. Tad kretingiškiai – treti, o palangiškiai – ketvirti. Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro šachmatininkai varžybose buvo patys jauniausi, todėl jiems nelengva buvo kovoti su kiek vyresniais varžovais. Tad jie patyrė visus keturis pralaimėjimus ir turėjo tenkintis penktąja vieta.

Gargždų pirmojoje komandoje žaidė bei taškus pelnė: Domantas Antužis (kapitonas) – 3 taškai iš 4 galimų, Nedas Kymantas – 3 taškai, Kernius Balčiūnas – 3,5 taško, Domas Andrijauskas – 4 taškai.

Gargždų antrojoje komandoje kovojo: Arvydas Žiūra (kapitonas) – 2 taškai, Dovydas Spevak – 4 taškai, Danielius Antužis – 2,5 taško, Jorė Balčiūnaitė – 3 taškai.

Tokie turnyrai stiprina draugystę tarp regione veikiančių neformalųjį ugdymą propaguojančių įstaigų. O tai geras ženklas, siekiant populiarinti šachmatų sportą tarp vaikų.

 

Varžybų akimirkos – Zigmo Bitino nuotraukose:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 202 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,