„Banga“ žaidė draugiškas rungtynes su Alytaus komanda

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Šeštadienį Alytuje „Banga“ žaidė draugiškas rungtynes su „Dainava“. Dvikova baigėsi taikiai – 1:1.

Šeimininkai jau pirmoje atakoje nubaudė „Bangą“ – po G. Jarusevičiaus smūgio išsiveržė į priekį. Tačiau jau 10-ąją minutę A. Bačanskis tiksliu smūgiu galva rezultatą išlygino. Pirmajame kėlinyje iniciatyvą turėjusi „Banga“ sukurtų galimybių nepavertė įvarčiais – gerų progų neišnaudojo R. Krušnauskas ir A. Skurdelis.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodžiusiam „Bangos“ jaunimui sunkiau sekėsi varžytis su alytiškiais, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargžduose kovo 8 dieną (ketvirtadienį) 18 valandą. Varžovas – Telšių „Džiugas“.

„Dainava“ (Alytus) – „Banga“ (Gargždai) 1:1 (1:1).

Įvarčiai: 1 min. G. Jarusevičius („Dainava“), 10 min. A. Bačanskis („Banga“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas (46' K. Smilingis), V. Pocevičius (60' N. Žebrauskas), D. Padaigis, E. Bračkus, M. Gudauskas, A. Bačanskis (60' P. Lotužys), J. Skuodas, G. Samsonik (46' Š. Skulskis), K. Urbaitis (60' M. Petrikas), A. Skurdelis (60' E. Anulis), R. Krušnauskas (46' D. Zubauskas).