Mano Gargždai„Banga“ nugalėjo Telšių komandą

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Ketvirtadienį Gargžduose „Banga“ įveikė Telšių „Džiugą“.

 

Dvikova „Bangai“ prasidėjo ne itin sėkmingai – „Džiugas“ surengė kelias pavojingas kontratakas ir viena iš jų baigėsi tiksliu smūgiu iš kairiojo krašto – 0:1.

Gargždiškiams rezultatą pavyko išlyginti 28 minutę, kai K. Urbaičiui iš kairiojo krašto pasiuntus kamuolį į baudos aikštelę pirmas prie jo suskubo R. Krušnauskas ir iš arti nukreipė į vartus – 1:1.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Bangai“ pavyko išsiveržti į priekį, kai N. Žebrauskas galva nukreipė K. Urbaičio nuo kampinio pakeltą kamuolį – 2:1.

77 minutę D. Padaigio iš dešiniojo krašto į baudos aikštelę pasiųstą kamuolį galva į vartus nukreipė D. Zubauskas – 3:1.

Dvikovą gargždiškiai baigė puikia kontrataka 87 minutę, kai D. Zubauskas dešiniuoju kraštu į priekį pasiuntė A. Bačanskį, o šis kamuolį nukreipė į baudos aikštelę įbėgančiam K. Urbaičiui. „Bangos“ kapitonas smūgiavo tiksliai – 4:1.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargžduose kovo 10 dieną (šeštadienį) 12 valandą su Klaipėdos „Atlantu B“. Šiose rungtynėse daugiau galimybių parodyti savo gebėjimus turės „Bangos“ jaunimas.

 

„Banga“ (Gargždai) – „Džiugas“ (Telšiai) 4:1 (2:1).

Įvarčiai: 28 min. R. Krušnauskas, 45 min. N. Žebrauskas, 77 min. D. Zubauskas, 87 min. K. Urbaitis („Banga“); 12 min. NN („Džiugas“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Pocevičius, N. Žebrauskas, K. Gnedojus, M. Gudauskas, D. Padaigis, J. Skuodas (46' A. Bačanskis), G. Samsonik (61' Š. Skulskis), K. Urbaitis, A. Skurdelis, R. Krušnauskas (61' D. Zubauskas).

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 192 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,