Mano Gargždai - „Banga“ nugalėjo Telšių komandą

Mano Gargždai„Banga“ nugalėjo Telšių komandą

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Ketvirtadienį Gargžduose „Banga“ įveikė Telšių „Džiugą“.

 

Dvikova „Bangai“ prasidėjo ne itin sėkmingai – „Džiugas“ surengė kelias pavojingas kontratakas ir viena iš jų baigėsi tiksliu smūgiu iš kairiojo krašto – 0:1.

Gargždiškiams rezultatą pavyko išlyginti 28 minutę, kai K. Urbaičiui iš kairiojo krašto pasiuntus kamuolį į baudos aikštelę pirmas prie jo suskubo R. Krušnauskas ir iš arti nukreipė į vartus – 1:1.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Bangai“ pavyko išsiveržti į priekį, kai N. Žebrauskas galva nukreipė K. Urbaičio nuo kampinio pakeltą kamuolį – 2:1.

77 minutę D. Padaigio iš dešiniojo krašto į baudos aikštelę pasiųstą kamuolį galva į vartus nukreipė D. Zubauskas – 3:1.

Dvikovą gargždiškiai baigė puikia kontrataka 87 minutę, kai D. Zubauskas dešiniuoju kraštu į priekį pasiuntė A. Bačanskį, o šis kamuolį nukreipė į baudos aikštelę įbėgančiam K. Urbaičiui. „Bangos“ kapitonas smūgiavo tiksliai – 4:1.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargžduose kovo 10 dieną (šeštadienį) 12 valandą su Klaipėdos „Atlantu B“. Šiose rungtynėse daugiau galimybių parodyti savo gebėjimus turės „Bangos“ jaunimas.

 

„Banga“ (Gargždai) – „Džiugas“ (Telšiai) 4:1 (2:1).

Įvarčiai: 28 min. R. Krušnauskas, 45 min. N. Žebrauskas, 77 min. D. Zubauskas, 87 min. K. Urbaitis („Banga“); 12 min. NN („Džiugas“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Pocevičius, N. Žebrauskas, K. Gnedojus, M. Gudauskas, D. Padaigis, J. Skuodas (46' A. Bačanskis), G. Samsonik (61' Š. Skulskis), K. Urbaitis, A. Skurdelis, R. Krušnauskas (61' D. Zubauskas).

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 214 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,