Gargždų sporto mokyklos lengvaatlečiai – „Žemaitijos taurės 2018“ čempionai

Akimirka iš varžybų. Gargždų sporto mokyklos nuotr. Akimirka iš varžybų. Gargždų sporto mokyklos nuotr.

Kovo 10 d. Klaipėdos uždarų patalpų lengvosios atletikos manieže vyko finalinės vaikų amžiaus grupės „Žemaitijos taurė 2018“ varžybos. Nugalėtojų gretose – Klaipėdos rajono sportininkai. Rezultatai nudžiugino, o finalinės varžybos tapo tikra švente. Net trys rajono sportininkai pelnė čempionų titulus ir užimta viena antra vieta.

Pirmą kartą bendroje įskaitoje „Žemaitijos taurė 2018“ čempiono titulus iškovojo Gargždų sportininkės. Kornelija Staponaitė 60 m bėgimo rungtį įveikė per 8,35 sek. (pusfinalyje – 8,18 sek.), o Deira Gruzdytė 60 m barjeriniame bėgime trasą įveikė per 10,01 sek. K. Staponaitė laimėjo visus tris etapus, D. Gruzdytė dalyvavo ir laimėjo dviejuose etapuose. Abi Gargždų sporto mokyklos auklėtines treniruoja trenerė Linara Gruzdienė.

Rutulio stūmimo sektoriuje čempiono titulą iškovojo Eimantas Galimulinas, įrankį nusviedęs 11,44 metrus. Sportininkas tapo absoliučiu visų etapų nugalėtoju. Nomeda Griauslytė, rutulį nustūmusi 9,60 metrus, užėmė antrąją vietą. Sportininkus treniruoja Gargždų sporto mokyklos treneris Algimantas Pleskys.