Mano GargždaiŠilalės rajono mero prizas – „Elegijai“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Rimos Butkuvienės nuotr. Rimos Butkuvienės nuotr.

Atvelykio šeštadienį Šilalės rajono kultūros centre tarp daugiau nei keturiasdešimt dainuojančių kolektyvų iš visų Lietuvos regionų pasirodė ir Gargždų kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Elegija“ (vad. Bronius Mockus).

 

Lietuvos vokalinių ansamblių šventė-konkursas „Šilų aidai“ Šilalėje rengiama jau 40 metų. Dainininkų meistriškumą vertino muzikos profesionalų komisija: choro dirigentas ir dainininkas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos mišraus choro meno vadovas ir dirigentas, choro dirigavimo katedros vedėjas profesorius Dainius Puišys, dainininkė, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dainavimo katedros vedėja, profesorė Asta Krikščiūnaitė ir muzikologas, publicistas, radijo bei televizijos laidų ir koncertų vedėjas, Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas Viktoras Gerulaitis.

Kolektyvai varžėsi keturiose kategorijose: kaimų ir miestelių, miestų ir rajonų mažieji ansambliai, kaimų ir miestelių, miestų ir rajonų vokaliniai ansambliai.          

Garbingiausias absoliutaus „Šilų aidai 2018“ nugalėtojo prizas atiteko Kupiškio kultūros centro moterų vokaliniam ansambliui „Versmė“ (vad. Nidija Sankauskienė).

Vokalinis ansamblis „Elegija“ jubiliejinei šventei-konkursui dovanojo 3 dainas: „Tėvynėje geriausia“ (muz. Broniaus Mockaus, žod. Albinos Kubilienės), „Čia mano žemė Lietuva“ (muz. Regimanto Šilinsko, žod. Stasio Povilaičio, aranžavo Bronius Mockus) ir „Jūra“ (muz. J. Cechanovičiaus, žod. Dalios Teišerskytės).

Nelikome ir mes nepastebėti. Šilalės rajono meras savo įsteigtą prizą už sceninį ilgaamžiškumą ir elegantiškumą įteikė Gargždų moterų vokaliniam ansambliui „Elegija“.

 

Rimos Butkuvienės nuotraukos:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 273 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,