Mano GargždaiPolicija baudė prie vairo telefonu plepančius vairuotojus

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Balandžio 20–gegužės 10 dienomis visos Lietuvos policijos pareigūnai miestų ir užmiesčio keliuose skyrė dėmesį tam, kad transporto priemonių vairuotojai nesinaudotų mobiliaisiais telefonais be laisvųjų rankų įrangos ir neužsiimtų kitokia, su vairavimu nesusijusia, veikla.

 

Kelių policijos bei kitų padalinių pareigūnai nuolat, ne specialiųjų reidų metu, stebėjo vairuotojų elgesį, stabdė kalbėjusiuosius telefonu ir už nesuderinamą su Kelių eismo taisyklių (417 straipsnio 3 dalies) elgesį taikė baudas.

Nedrausmingiems vairuotojams, prie vairų atsiliepusiems į skambučius ar juo labiau rinkusiems numerį, rašiusiems žinutes, žiūrėjusiems į telefonų ekranus, o ne situaciją kelyje, teko mokėti nuo 30 iki 90 eurų baudą. Per minėtą laikotarpį nubaustas 61 vairuotojas.

Primename, kad lygiai toks pat pavojingas gali būti ir kitas blaškymasis prie vairo: pavyzdžiui, daiktų ieškojimas rankinėse, krepšiuose, automobilio dėtuvėse, plaukų šukavimas ar lūpų dažymas ir pan.

Vairuojančiojo neturėtų trukdyti ir gyvi pokalbiai su bendrakeleiviais. Įspėjama, jog mobiliųjų telefonų naudojimas neprideda atsargumo, budrumo ir pėstiesiems.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 234 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,