Mano GargždaiGargžduose – „Ugninis griausmas“

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Asociatyvi D. Damulio nuotr. Asociatyvi D. Damulio nuotr.

Netiesioginės ugnies pratybos „Ugninis griausmas“ gegužės 21 d. persikelia į Lietuvos vakarus – karinio transporto kolona trumpam stabtels Gargžduose.

 

Tai – trumpa ir unikali galimybė miestelėnams ir svečiams susitikti, pabendrauti su kariais ir apžiūrėti pratybose naudojamą techniką ir ginkluotę. O artileristų įrankiai tikrai įspūdingi, tad nepraleiskite galimybės ir 17.30 val. ateikite su draugais ir artimaisiais prie Kultūros centro, būkite drąsūs ir smalsūs.

Dalis pratybų dalyvių gegužės 21 d. bus perdislokuoti į Brigados generolo Povilo Plechavičiaus poligoną (Klaipėdos r.), kur pirmą kartą šių pratybų istorijoje bus vykdomas kovinis šaudymas ir organizuojamos treniruotės panaudojant Sausumos, Karinių oro ir Karinių jūrų pajėgų ginkluotę. Bus vykdomas kovinis šaudymas į jūroje iki 22 km atstumu išdėstytus taikinius iš sausumos, panaudojant Karinių jūrų pajėgų laivuose sumontuotus 76 mm OTO-MELARA pabūklus. Taikiniai jūroje bus atakuojame jungtine ugnimi iš jūros, oro ir sausumos priemonių.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 87 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,