Mano GargždaiNubausti prekeiviai narkotikais

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Klaipėdos AVPK nuotr. Klaipėdos AVPK nuotr.

Paskelbtas nuosprendis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus 2017 m. gegužės mėn. baigtoje baudžiamojoje byloje dėl narkotinių medžiagų platinimo labai dideliais kiekiais.

 

Trys uostamiesčio ir sostinės su organizuotu nusikalstamumu siejami gyventojai buvo patraukti baudžiamojon atsakomybėn po sėkmingos KPONTV operacijos.

2016 m. spalio mėn. automagistralėje sustabdyti du iš Vilniaus į Klaipėdą važiavę automobiliai ir sulaikyti trys jais vykę asmenys. Pas anksčiau neteistą klaipėdietį buvo rastas labai didelis narkotinės medžiagos – heroino kiekis, narkotinė medžiaga – kokainas bei kitų asmenų dokumentai. Jo bute Klaipėdoje aptikti neteisėtai laikyti psichotropiniai vaistai ir narkotinė medžiaga – kanapės.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad apie 100 g kvaišalų sulaikytasis įgijo sostinėje pas praeityje už plėšimą, vagystę, neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu bei nužudymą sunkinančiomis aplinkybėmis teistą vilnietį.

Narkotikų pirkimo-pardavimo sandoryje jam tarpininkavo du klaipėdiečiai. Vienas iš jų, 33 metų amžiaus, už nužudymą, turto prievartavimą bei narkotikų platinimą teistas asmuo 2015 metais lygtinai paleistas iš pataisos namų ir nusikaltimo padarymo metu privalėjęs dalyvauti elgesio pataisos programose.

Sulaikymo metu jis pasipriešino policijos pareigūnams ir pabandė praryti narkotikus. Pas sulaikytąjį ir jo 11 kartų teistą bendrininką aptikta heroino. 2017 m. rugsėjį policijos pareigūnams pasipriešinęs kaltinamasis nuteistas 1 m. 11 mėn. 10 d. laisvės atėmimo bausme.

Vilnietis sulaikytas 2017 m. vasario mėn. Jo gyvenamojoje vietoje sostinės policijos pareigūnai aptiko kanapių, hašišo bei opijaus.

2018 m. gegužę Klaipėdos apygardos teismas paskelbė nuosprendį „narkotikų“ byloje. Už neteisėtą disponavimą heroinu labai dideliais kiekiais organizuotoje grupėje ir narkotikų platinimą dviem klaipėdiečiams paskirtos griežtos 15 ir 11 m. laisvės atėmimo bausmės, o 100 g heroino už 4 300 Eur įgijęs asmuo nuteistas 36 900 Eur bauda.

Įtariama, kad narkotines medžiagas nuteistiesiems pardavęs vilnietis išteisintas neįrodžius, kad jis dalyvavo nusikalstamos veikos padaryme.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 195 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,