Mano GargždaiKlaipėdos rajone pasieniečiai sulaikė cigarečių kontrabandininkus

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Valstybės sienos apsaugos tarnybos nuotr. Valstybės sienos apsaugos tarnybos nuotr.

Klaipėdos rajone pasieniečiai sulaikė vietinį gyventoją ir Rokiškyje gyvenantį vyrą, kurie krovė baltarusiškus kontrabandinius rūkalus. Dabar jie gaus ne mažesnes nei 4 tūkst. eurų baudas, o rokiškėnas gali prarasti savo automobilį „Volkswagen Golf“.

 

Trečiadienį VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai Klaipėdos rajono Pagerdaujo kaime užklupo du vyrus. Jie iš automobilio „Volkswagen Golf“ krovė dėžes į čia veikiančios bendrovės pagalbines patalpas.

Krovinį patikrinę pasieniečiai aptiko 2 500 pakelių cigarečių „Premjer“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo ir gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinė teisena. Krovikams gresia baudos nuo 4 000 iki 6 000 tūkst. eurų. Taip pat teismas gali konfiskuoti 2004 m. pagamintą Rokiškio gyventojui priklausantį „Volkswagen Golf“.

Po apklausos asmenys paleisti. Automobilis ir kontrabanda saugomi Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje.

VSAT primena, kad už vertingą informaciją apie nusikalstamas veikas, kuriomis daroma žala valstybei, asmenys gali gauti piniginį atlygį. Pasieniečiai laukia tokių pranešimų apie kontrabandos ar korupcijos atvejus. Pranešėjui už tai gali būti atlyginama iki 14 tūkst. eurų, todėl asmenys, turintys vertingos informacijos, kviečiami būti aktyvūs ir pilietiški.

Informaciją apie tai pasieniečiai ragina teikti visą parą veikiančiu nemokamu anoniminiu pasitikėjimo telefonu 8 800 10 112. Suteikti tokius duomenis taip pat galima naudojantis pasieniečių interneto svetainėje www.pasienis.lt esančia pranešimo forma ar kitu pranešėjui priimtinu būdu.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 271 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,