Mano Gargždai„Vaivorykštės“ abiturientai švenčia paskutinį skambutį (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Šiandien dvyliktokai skubėjo į paskutinę šventinę pamoką. K. Abromavičiūtės nuotr. Šiandien dvyliktokai skubėjo į paskutinę šventinę pamoką. K. Abromavičiūtės nuotr.

Šiandien Gargždų „Vaivorykštės“ abiturientams išaušo jaudinanti diena – nuaidėjo paskutinis skambutis. Gimnazistai rinkosi į paskutinę šventinę pamoką.

 

Tiesa, pakili nuotaika mieste tvyrojo nuo ryto. Kaip įprastai, šventė tradiciškai prasidėjo šėliojimu miesto gatvėse. Originaliais užrašais bei balionais išpuoštomis transporto priemonėmis, garsiais šūksniais bei automobilių signalų garsais lydimi, abiturientai siautėjo miesto gatvėse, taip miestiečiams pranešdami, jog netrukus paliks mokyklos suolus bei žengs plačiuoju gyvenimo keliu.

Vidurdienį iškilmės persikėlė į gimnazijos aktų salę. Pasipuošę moksleiviai, tėveliai, mokytojai pakilia nuotaika skubėjo į mokyklą. Gimnazijoje „gyva“ tradicija, kuo originaliau į šventę pristatyti klasės auklėtojus. Tad šįkart klasių vadovės iki paradinių durų atriedėjo kariniu visureigiu. Visi tryško geromis emocijomis, pozityvumu.

 

Klasės auklėtojai į gimnaziją atriedėjo visureigiu. K. Abromavičiūtės nuotr.

 

Vėliau šurmulys persikėlė į salę, o nuščiuvus juokui ir kalboms, prasidėjo oficiali XXII-osios gimnazistų laidos paskutinio skambučio šventės dalis. Pradžioje buvo perskaitytas mokytojų tarybos nutarimas – direktorės įsakymas, kuris nurodo, kuriems gimnazistams yra leidžiama laikyti pasirinktus brandos egzaminus.

Vėliau sveikinimo žodį tarė „Vaivorykštės“ gimnazijos direktorė Irena Pintverytė: „Laikėte tris egzaminus – lydėjo sėkmė. Manau, kad ir likusiuosius išlaikysite taip pat sėkmingai, nepaisant to, kad liko patys svarbiausi. <...> Džiaugiamės ir tikime, kad viskas bus gerai, linkiu, kad mūsų visų nuotaika liepos mėnesį, per išleistuves, neišblėstų ir būtų šauni.“

Vėliau abiturientus sveikino Klaipėdos rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Nijolė Gotlibienė: „Linkiu, kad gyvenimas jums nekaišiotų „pagalių į ratus“, o jūs siektumėte užsibrėžto tikslo, toliau sėkmingai išlaikytumėte visus brandos egzaminus.“

Sėkmės ir puikių akimirkų linkėjo ir Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė: „Dvylika metų jūs ėjote pažinimo ir brandos keliu. Ir šiandien aidi paskutinis skambutis, tačiau ties juo gyvenimo kelias nesibaigia. Tikiu, kad rinkdamiesi savo tolimesnį gyvenimo kelią atliepėte į savo širdies virpesius, talentą.“

Gargždų miesto seniūnas Saulius Bakšinskis juokaudamas sakė, jog egzaminai lyg rytinės kavos puodelis, kurį kiekvienas dvyliktokas su pasimėgavimu įveiks.

Salėje abiturientus sveikino ir Tarybos nariai Raimondas Simonavičius bei Rasa Petrauskienė, Seimo nario Bronio Markausko padėjėjas Raimundas Daubaris, Gargždų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios dvasininkas Stasys Toleikis.

Gimnazistams direktorė įteikė pagyrimo raštus už dalyvavimą olimpiadose bei konkursuose, aktyvią veiklą gimnazijoje, už sportinius pasiekimus, puikų mokymąsi bei gerą lankomumą, už kūrybiškumą. Specialius Savivaldybės raštus moksleiviams įteikė vicemerė V. Riaukienė.

Šventės metu taip pat originalius pasirodymus-sveikinimus dovanojo abiturientų tėveliai, gimnazijos jaunesnieji mokiniai, klasių auklėtojos bei pirmosios mokytojos. Žinoma, įdomiai ir linksmai su mokyklos bendruomene atsisveikino ir patys abiturientai – šmaikščiai pristatė dabartiniams vienuoliktos klasės moksleiviams paliekamą testamentą, įteikė gėles mokytojams bei padovanojo XXII-osios abiturientų laidos vinjetę.

„XXII-oji gimnazistų laida dėkoja savo tėveliams, kurie atvedė mus į šią gimnaziją. Taip pat esame dėkingi savo mokytojams, kurie suteikė žinių bei sugebėjo mus suprasti. O labiausiai norėtume pasidžiaugti mūsų šauniais klasių vadovais, tikiuosi, jog jie mūsų niekada nepamirš“, – kalbėjo abiturientų atstovai.

Iškilmių nuotaiką palaikė džiazo muzikos koncertas.

 

Akimirkos iš šventės – Kristinos Abromavičiūtės nuotraukose:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

 VEdid WWW   Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  gargzdu-sm

Reklamos

Dabar svetainėje 293 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2018 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,